בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מזוז יבדוק היבטים פליליים בפרשת פריצקי 

מזוז יבדוק היבטים פליליים בפרשת פריצקי

 
 
חדשות נענע

זאת בעקבות בקשה של התנועה לאיכות השלטון. בתוך כך הודיע היועץ המשפטי לראש הממשלה כי אין בעיה חוקית לפטר את פריצקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, אמר הערב (חמישי) לראש הממשלה, אריאל שרון, כי אין בעיה חוקית לפטר את שר התשתיות, יוסף פריצקי, עקב הדיווחים כי ניסה "לתפור תיק" לשר אברהם פורז. ראש הממשלה צפוי לפטר את פריצקי ביום ראשון.

במקביל יבחן היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, האם קיימים היבטים פליליים בפרשת פריצקי, כך דווח בגלי צה"ל. מזוז כתב את הדברים בתשובה לפנייה של התנועה לאיכות השלטון בנושא.

הפרופ' עמנואל גרוס, מומחה למשפט פלילי מאוניברסיטת חיפה, אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל כי מהפרשה משתמעת לכאורה עבירה של קשירת קשר לעבור עבירה. "מדובר בנסיון לטפול אשמת שוא על אדם: שני אנשים, או יותר, הקושרים לפגוע בשמו הטוב של אדם, התנהגות כזו נגועה בעבירה שעונשה המקסימלי הוא שנתיים מאסר", דברי הפרופ' גרוס.

בתוך כך ביקש היום הממונה על החברות הממשלתיות, אייל גבאי, ממזוז לבדוק האם גורמים בחברת החשמל עברו עבירות פליליות בפרשה. גבאי אומר כי מועסקים בחברת החשמל ניסו לכאורה לפגוע באופן בלתי חוקי בהליכי חקיקה.

הבוקר הודיעה סיעת שינוי כי לשר פריצקי אין מקום במפלגה, בממשלה ובכנסת, וקראה לו להתפטר כדי לחסוך לעצמו את הצעדים הקשים שיינקטו נגדו. פריצקי הודיע לחברי הסיעה כי הוא אינו מתפטר בשלב זה, וכי הוא זקוק לכמה ימים כדי לקבל החלטה בנושא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by