בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החוקר הפרטי נשכר ע"י בכירים בחברת החשמל 

החוקר הפרטי נשכר ע"י בכירים בחברת החשמל

 
 
חדשות נענע

יור" ועד העובדים של חברת החשמל, דוד ביטון, טוען כי יורם אוברקוביץ' ז"ל, היו"ר באותה עת, ביקש ממנו לשכור חוקר כדי לסייע לפריצקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר ועד עובדי חברת החשמל לשעבר, יורם אוברקוביץ' ז"ל, הוא שיזם את שכירת שירותיו של החוקר הפרטי, שפעל עם יוסף פריצקי כדי להפליל את אברהם פורז, כך סיפר אמש (חמישי) יו"ר ועד העובדים הנוכחי, דוד ביטון.

ביטון טען כי אוברקוביץ פנה אליו ושניהם שכרו את שירותי החוקר כדי לסייע לאינטרסים של חברת החשמל. לדבריו, "לפני כשנתיים ביקש אוברקוביץ' שאבדוק האם היה למר פורז אינטרס פוליטי או אישי בקידום הצעת החוק באופן שיגלה ניגוד אינטרסים".

ביטון אומר עוד כי לבקשת אוברקוביץ', הנושא נשמר בסוד " ולא הובא לידיעתם של ראשי הארגון כיום. מעולם לא נפגשנו עם פריצקי בעניין זה ואין לנו כל מעורבות בפעולתו של פריצקי נגד פורז, דבר שאינו מעניינו ולא היה לנו בו שום קשר. משהובא לידיעתנו תוכן הדברים שנאמרו נגד פורז, משכנו מיד את ידינו מהעניין והפסקנו את הקשר עם החוקר".

היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, אמר אתמול לראש הממשלה, אריאל שרון, כי אין בעיה חוקית לפטר את שר התשתיות, יוסף פריצקי, עקב הדיווחים כי ניסה "לתפור תיק" לשר אברהם פורז. ראש הממשלה צפוי לפטר את פריצקי ביום ראשון. במקביל יבחן מזוז האם קיימים היבטים פליליים בפרשת פריצקי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by