בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת מצרים התפטרה  
 
 ימנה את בנו? מובארק (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך הודיע שר התכנון המצרי, עותמאן מוחמד עותמאן. בשבוע הבא תורכב ממשלה מצרית חדשה, ובה 14 שרים חדשים. ההתפטרות בשל המצב הכלכלי הקשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת מצרים התפטרה אמש (שישי) מתפקידה בעקבות המצב הכלכלי הקשה במדינה. כך הודיע שר התכנון של מצרים, עותמאן מוחמד עותמאן, לאחר פגישה מיוחדת של הקבינט. לדבריו, "הפגישה נועדה להגיש את ההתפטרות לממשלה".

בעיתון "אל-אהראם" התפרסם מוקדם יותר היום כי בשבוע הבא תורכב ממשלה מצרית חדשה, ובה 14 שרים חדשים. הטלוויזיה המצרית דיווחה כי מובארק מינה הערב במקום ראש הממשלה שהתפטר, עאטף עוביד, את שר התקשורת המצרי לשעבר, אחמד נזייף. מובארק צפוי למנות את עוביד לתפקיד כלכלי חדש ובכיר, והוא יהיה כפוף לנשיא ישירות. בקהיר מקווים שהשינוי הדרסטי בהרכב הממשלה ומינוי מושלים חדשים למחוזות השונים במצרים "יוביל את המדינה אל דור הטכנולוגיה והמידע".

הטלוויזיה המצרית דיווחה כי מובארק מינה הערב במקום עוביד את שר התקשורת המצרי לשעבר, אחמד נזייף.

מזה כמה חודשים מתרוצצות שמועות על השינויים הצפויים בממשלת מצרים, אך החלפת הממשלה נדחתה בשל מחלתו של מובארק. מובארק חזר מניתוח גב בגרמניה לפני יומיים. בספטמבר אמור להתחלף גם יו"ר מפלגת השלטון, ובמצרים מעריכים כי גמאל, בנו של הנשיא מובארק, ימונה במקומו לתפקיד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by