בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איום חדש על שדרות: טיל "נאסר 4" 
 
 צה``ל: איננו אחראים למותם של השלושה. איזור הפיצוץ בעזה (רויטרס)   
 
כתב נענע בשטחים

הלילה פורסם פיתוח טיל פלסטיני חדש, "נאסר 4". בכרוז שהופץ ברצועה נכתב "תושבי שדרות לא ישנו בשקט". מטח קסאם נורה הלילה לעבר ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשי הוועדות העממיות ברצועת עזה הודיעו הלילה (שבת) כי ברשותם טיל חדש המכונה "נאסר 4". בכרוז שהופץ ברצועה הודיעו כי לטיל יכולת שיגור למרחקים ארוכים יותר מהטילים שהיו עד כה ברשות הארגונים, ויכולת פגיעה מדוייקת יותר.

"תושבי שדרות לא ישנו בשקט", נכתב בכרוז, "והחיסולים שמבצעת ישראל לא יחלישו אותנו, להפך - יחזקו אותנו במאבק נגד הכיבוש". לשון הכרוז. הטיל "נאסר 4" מצטרף למאגר הנשק שבידי הארגונים הפלסטינים, שהשתמשו עד כה בגרסה הישנה של הטיל, "נאסר 3", ובטילים פרי פיתוח של חמאס: "בטאר" ו"קסאם".

מטח רקטות קסאם נורה הלילה לעבר ישראל מאיזור שבין בית חנון ולהיא. אחת הרקטות נפלה בשטח של קיבוץ ניר עם, סמוך לשדרות. לא היו נפגעים, אך הרקטה, שפגעה בקרוואן השייך לקיבוץ, גרמה לנזק. רקטה נוספת נחתה בשטח פתוח בקיבוץ, ושאר הרקטות נחתו בשטח הרצועה.

ירי הקסאם היה, מוסרים מקורות פלסטינים, תגובה על חיסול שלושת פעילי הארגונים, בעזה. מצה"ל נמסר כי אינם אחראים לפיצות רכבם של השלושה. בפיצוץ נהרג פלסטיני נוסף, עובר אורח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by