בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"מורדי הליכוד" יתכנסו למנוע ממשלת אחדות 
 
 נפגשו כבר בעבר. שרון ופרס (לעמ)   
 
חדשות נענע

השר לנדאו מרכז את המאמצים להביא ההחלטה על ממשלת אחדות לאישור ועידת הליכוד. פרס ושרון ייפגשו מחר ויתחילו במו"מ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר במשרד ראש הממשלה, עוזי לנדאו, יכנס היום (ראשון) במשרדו את "מורדי הליכוד", שמתנגדים לכניסתה של מפלגת העבודה לממשלת אחדות. זאת לקראת פגישתו של ראש הממשלה, אריאל שרון, עם יו"ר מפלגת העבודה, שמעון פרס, מחר בבית ראש הממשלה בירושלים, פגישה שצפויה לפתוח את המשא ומתן לכניסת העבודה לממשלה.

בין "המורדים" נמצאים סגן השר מיכאל רצון, כעשרה חברי כנסת מהליכוד וכחמישים חברי מרכז מרכזיים. "המורדים" מנסים להביא את ההכרעה על הצטרפות העבודה לממשלה להצבעה בוועידת הליכוד ולהצבעה חשאית בסיעת הליכוד. ההערכה היא כי מוקד הלחץ העיקרי הוא הפגיעה האפשרית בשרים הבכירים, סילבן שלום ובנימין נתניהו.

פרס יכנס את סיעתו מחר בצהריים וידווח לה על תוצאות פגישתו עם שרון. פרס אמר ביום שישי כי העבודה דורשת לזרז את היציאה מעזה, לנהל דו-שיח עם הפלסטינים על ביצוע ההתנתקות ולשנות את המדיניות הכלכלית שהתווה שר האוצר נתניהו. בסוף השבוע התנהלו מגעים במפלגה על הרכב הצוות למשא ומתן עם הליכוד.

גם במפלגת העבודה יש המתנגדים לממשלת האחדות. את מטה "מורדי העבודה" מובילים חברי הכנסת איתן כבל ויולי תמיר, המתנגדים נחרצות למדיניות הכלכלית שמוביל בנימין נתניהו. מטרת המתנגדים הוא לגייס 600 חברי מרכז נגד ההצטרפות לממשלה. ביום שלישי צפויה לשכת מפלגת העבודה להתכנס לאישור הקמת צוות המשא ומתן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by