בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היום הפיגוע היכה בי 
 
 שוטרים אוספים עדויות מאזור הפיגוע היום (רויטרס)   
 
רונן שמיר

הבוקר התחיל עם עוד פיגוע. כן, זה אמנם היה בתל אביב, אבל בתחנה המרכזית - רחוק, ליד העובדים הזרים. עד שהגעתי לגן של הילדה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבוקר שלנו התחיל עם הפיגוע. בעוד הילדה מתלבשת לקראת הגן חזינו במראות שכבר ניסינו לשכוח. אבל זה עבר לידנו. נכון, המילה פיגוע ותל אביב עשתה את שלה, אבל רק לשניות ספורות. ממש לא נעים, אבל כשהסתבר שהארוע התנחל הבוקר על אזור התחנה המרכזית קצת נשמנו לרווחה ופלטנו (כמו כולם פחות או יותר) "מסכנים העובדים הזרים, מה הם אשמים".

כולנו מנסים להרחיק את אזור הפיגוע מאיתנו ולצמצם אפשרויות. ככה זה גם היה בבית הקטן שלנו. ועם התחושה הזו יצאנו לגן, שרים בדרך את "איזה יום שמח", כמעט כמו בכל יום. אבל את פנינו קיבלה הגננת עם פני תשעה באב. "הבת של נעמי נפצעה בפיגוע", היא פלטה בדרמטיות והורידה את הלב שלנו עמוק עמוק למטה.

דווקא בפיגוע "רחוק" מהלב זה התקרב אלינו כל כך - לנעמי - האשה הכל כך יקרה, שבהיותה אחת מהצוות המטפל בביתנו, הפכה ליותר מכל משפחה. פתאום הבת החיילת, שמדי פעם שמענו את עלילותיה, הפכה להיות גיבורת הסיפור הנורא הזה. אז אנחנו עוד לא יודעים את מצבה של הילדה, ואמנם ברור לנו שהיא זו שהתקשרה אל אימה, ועם זאת התחושה שהפעם זה נגע בקרובים לנו הפכה את יומנו וחיינו לגמרי.

ורק בסוף השבוע שעבר שיתפה אותנו אותה נעמי בפחדים שמעסיקים אותה עכשיו כשבנה הבכור יוצא לטיול של אחרי צבא בדרום אמריקה. "זה נורא מסוכן, לא?" היא שאלה כשכולה חרדה לגורל הבן שיוצא למרחקים.

והבוקר היא גילתה שדווקא כאן, בלי אימת האמזונס, החיים פתאום מקבלים תפנית.

רונן שמיר הוא עורך נענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by