בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אירופה מתנגדת לצעדים חד צדדיים |של הפלסטינים 
 
 
חדשות נענע 

מ"מ שר החוץ אומר הבוקר כי אם תכונס פסגה נוספת היא תהיה פסגה של הכרעות. גורמים מדיניים מעריכים כי השיחות בין הצותים יימשכו עד החגים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממלא מקום שר החוץ, שלמה בן עמי, אומר הבוקר (ראשון) כי מסע ההסברה הבינלאומי של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, מוכיח שהקהילה הבינלאומית לא תתמוך בצעדים חד צדדיים של הפלסטינים.
 
בראיון לגלי צה"ל אמר בן עמי, השוהה כעת במדריד, כי צוותים של ישראל והפלסטינים ממשיכים בשיחות הכנה להסכם. בן עמי אמר כי יש לסגור את כל הנושאים ורק אז להתפנות לפתרון סוגיית ירושלים.

בעניין הסיכויים לכינוס פסגה נוספת בסוף בסוף החודש או בספטמבר אמר בן עמי כי אם תכונס פסגה נוספת היא חייבת להיות קצרה ועניינית: "מנהיגי המדינות לא יוכלו להרשות לעצמן כשלון נוסף. זו תהיה פסגה של הכרעות ועל זה אנחנו עובדים כעת".
 
 

העיתון "הארץ" מדווח הבוקר כי בן עמי פתח, במקביל לשיחות עם מנהיגי אירופה, בסדרת שיחות עם צוות פלסטיני. ישראל והרשות הפלסטינית בוחנות פתרונות שונים לבעיית השליטה על המקומות הקדושים בירושלים. השיחות מתקיימות ברשות הפלסטינית ובאירופה.

גורמים מדיניים אמרו אמש כי באירופה משבחים את הויתורים של ברק ומקבלים באהדה את מאמצי ישראל בפסגת קמפ דיוויד. גורמים המקורבים לראש הממשלה מעריכים כי ערפאת לא מתכוון להכריז על מדינה פלסטינית באופן חד צדדי ב13 בספטמבר, ולפיכך שיחות הצוותים יוכלו להמשך עד החגים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by