בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בכיר בש"ס: 'אפסו הסיכויים שנחזור לקואליציה' 
 
 
חדשות נענע 

בש"ס זעמו על פגישת ברק-שריד אמש. מחר יודיע, ככל הנראה, ראש הממשלה על שובם של חברי מרצ לתפקידיהם בממשלה. בישראל אחת מפעילים לחץ לצירוף שינוי לקואליציה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכיר בש"ס אומר הבוקר (ראשון) לגלי צה"ל כי אפסו הסיכויים לכך שש"ס תחזור לממשלה לפני תום פגרת הקיץ של הכנסת. במקביל, גוברות הקריאות בקרב בכירי "ישראל אחת" לצרף לקואליציה את סיעת "שינוי".
 

שובה של מר"צ לממשלה יסוכם ככל הנראה מחר בפגישה שיערוך אהוד ברק עם ראשי-המפלגה: יוסי שריד, רן כהן, זהבה גלאון וחיים אורון. בסוף השבוע הגיע יו"ר מרצ יוסי שריד עם רעייתו למקום הנופש של ראש הממשלה בצפון לארוחת צהריים פרטית.

לפני שנכנס לפגישה אמר שריד: "אנחנו רוצים לחזור לממשלה אבל בתנאי שאני עומד בראש משרד החינוך ואני שה שמנהל אותו ולא אף אחד אחר". שריד הוסיף כי מרצ אינה מעוניינת למצוא את עצמה בחוץ בתקופה של התקדמות בתהליך המדיני. ביציאה מארוחת הצהריים אמר שריד "לא שוחחנו על ענייני הקואליציה", אבל העיתון "מעריב" מדווח הבוקר כי במרצ אומרים שהעניין סגור.

מחר אמור להפגש ברק עם ראשי מרצ יוסי שריד, רענן כהן, חיים אורון וזהבה גלאון ויודיע כי השרים יחזרו כממלאי מקום לתפקידים שעזבו. למינויו של חיים אורון שאיננו חבר כנסת דרוש אמנם אישור הכנסת אך לפי ההערכות יימצא לכך הרוב הדרוש.

ביום שני יקבל ראש הממשלה עדכון מבן עמי על סיורו באירופה ולאחר מכן יחליט האם להתחיל בשיחות לגיבוש קואליציה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by