בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"מלחמת עולם שלישית" 
 
 הערכה: יאלץ להשיג רוב של 61 חברי כנסת. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

"סיעת המורדים" סיכמה על סדרת פעולות נגד ממשלת אחדות. עוזי כהן: "העבודה תכניס לנו סרטן". בצל הדברים הסתיימה היום פגישת שרון-פרס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"אם העבודה תיכנס היא תכניס לנו סרטן": כך אמר אתמול (ראשון) חבר הכנסת עוזי כהן, בכנס שארגנה "סיעת המורדים" בליכוד. הכנס אורגן בנסיון לטרפד את כניסת מפגלת העבודה לממשלה. לכנס הגיעו רוב חברי הכנסת המתנגדים לאחדות. "תהיה פה מלחמת עולם שלישית", אמר כהן והוסיף: "לא ניתן למפא"י לסרטן לנו את הליכוד".

קריאותיהם מאמש של "סיעת המורדים" העיבו על פגישתם היום של ראש הממשלה, אריאל שרון, ויו"ר מפלגת העבודה, שמעון פרס. בפגישתם, דנו השניים בממשלת אחדות. פרס הציב בפני שרון תנאים, שבמידה ויתקיימו תסכים העבודה להכנס לאחדות. בין התנאים: קביעת לוח זמנים ליישום ההתנתקות תוך תיאום עם הפלסטינים, וחידוש המשא ומתן להסדר הקבע עם ראש הממשלה הפלסטיני, אבו עלא.

למרות מאמציו של שרון, ההערכה כרגע היא כי סיעת המורדים תצליח, ככל הנראה, להשיג "בלוק חוסם" לצירוף העבודה לממשלה, דבר שייאלץ את שרון להשיג רוב של 61 חברי כנסת לאישור ממשלת אחדות. סיעת הליכוד מונה היום 17 מתנגדים מול 12 תומכים במהלך אל ממשלת אחדות. עם זאת, חלק מהתומכים מציבים סדרה של תנאים מקדימים שיסוכמו במשא ומתן עתידי.

בין "המורדים" הבולטים בליכוד נמנים גם השר סילבן שלום, חברי הכנסת יולי אדלשטיין, גלעד ארדן, נעמי בלומנטל, דניאל בנלולו, מיכאל גורולובסקי, גילה גמליאל, אהוד יתום, חיים כץ, דוד לוי, עוזי לנדאו, גדעון סער, מיכי רצון, יובל שטייניץ, רוני בראון וענבל גבריאלי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by