בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נועם פדרמן תובע את שי ודרור 
 
 ``תן לי לדרוך לה על היבלות``. שי ודרור   
 
חדשות נענע

פעיל הימין הקיצוני ששהה עד לאחרונה במעצר מנהלי, הגיש תביעה לאחר שזוג השדרנים ראיינו את בתו בת ה-12 - בניגוד לחוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעיל הימין הקיצוני, נועם פדרמן, הגיש אתמול (ראשון) לבית משפט השלום בירושלים תביעה בגובה מאה אלף שקלים, נגד זוג שדרני רדיו תל-אביב, שי גולדשטיין ודרור רפאל. את התביעה הגיש פדרמן יחד עם בתו.

פדרמן התלונן כי בשעה שהיה נתון במעצר מינהלי, התקשרו השניים לביתו, וראיינו את בתו, בת ה-12, בשידור חי תוכניתם ברדיו תל אביב. לדבריו, השניים שאלו אותה אם קשה לה עם מעצרו של אביה. שי ודרור ידעו כי מדובר בקטינה, אמר פדרמן, והוסיף כי הראיון לא נועד אלא נועד להשפיל, להטריד ולבזות את הילדה באמירות כמו זו של דרור רפאל, "תן לי לדרוך לה על היבלות".

יומיים אחרי השיחה התנצלו שי ודרור, והודו כי המעשה היה בניגוד לחוק ולא הגון. השניים ננזפו על ידי מנהלי התחנה, ואף איימו עליהם כי אם תוגש תלונה נוספת נגדם - יושעו לאלתר. עם זאת, פדרמן הודיע כי לא קיבל את ההתנצלות, וימשיך בתביעה. כך פורסם ב"מעריב".
 

התרגיל המוכר: שיחת טלפון מפתיעה

 
פינת "שיחת טלפון מפתיעה" מלווה את שי ודרור מתוכניותיהם הראשונות ברדיו, דרך תוכניות הטלוויזיה הסאטיריות שערכו, במהלך, יש לציין, רואיין נועם פדרמן עצמו וקרא קריאות הסתה נגד אישים פוליטיים מן השמאל, ביניהם יוסי שריד ויוסי ביילין.

במסגרת שיחת הטלפון מתקשרים השניים - ללא התרעה מוקדמת - ומראיינים דמויות שונות המעורבות בצורה זו או אחרת בסדר היום הפוליטי, הכלכלי והתרבותי.

בשבוע האחרון הגישה הרשות השניה תלונה נגד השניים לאחר שחשפו את שמה של הכוכבת המסתורית מהקלטת הלוהטת. לטענת השניים, עשו זאת לפני שידעו שעל הפרשה הוטל צו איסור פרסום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by