בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשש: אנס סידרתי פועל בחיפה 

חשש: אנס סידרתי פועל בחיפה

 
 
חדשות נענע

משטרת חיפה קושרת את אונס של נערה בת 17 היום לפנות בוקר לשני מקרי אונס דומים בשבועות האחרונים. בדיקת מעבדה מאששת כי מדובר באותו התוקף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במשטרת חיפה מעריכים היום (שני) כי אנס סידרתי פועל בימים האחרונים בעיר, זאת בעקבות אונס של נערה בת 17 ברחוב ווג'דווד בעיר, שאירע לפנות בוקר. הנערה הותקפה על ידי גבר שגרר אותה לחצר אחד הבתים ברחוב, ואנס אותה. היא הועברה לבית החולים בני ציון בעיר, לבדיקה רפואית. משטרת חיפה הקימה צוות חקירה מיוחד לחקירת הארוע.

מדובר במקרה האונס השלישי בחיפה בשלושת השבועות האחרונים. מפקד משטרת חיפה, ניצב משנה ניר מריאש, מחזק את ההערכה כי מדובר באנס סדרתי, בשל זהות בין באופן התקיפה שאירעה הלילה ובין אופן התקיפה בשני המקרים הקודמים. גם תוצאות בדיקות מעבדה שנערכו לשתי התקיפות הקודמות מאששות את ההערכה כי מדובר באותו תוקף.

מקרה האונס האחרון אירע לפני כשבועיים בשכונת נווה שאנן בעיר, ובו הותקפה תושבת חיפה, בת 39. האישה הותקפה לאחר שיצאה מביתה, ונאנסה בחדר מדרגות. המקרה הראשון המיוחס לתוקף האלמוני אירע לפני כשבוע לפני כן, בשכונת הדר בעיר, ובו הותקפה צעירה שנגררה אף היא לחדר מדרגות, בו נאנסה.

קורבנות האונס העידו בפני השוטרים כי האנס איים עליהן באלימות קשה, וכי על פי מבטאו, מדובר לדעתן בגבר מחבר המדינות. משטרת חיפה פנתה לציבור וביקשה לשמור על עירנות גבוהה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by