בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החתול במגפיים לא ישיר עוד "להאמין" 
 
 הסצינה המדוברת מתוך ``שרק 2`` (אולפני דרימוורקס)   
 
חדשות נענע

הדיבוב של "שרק 2" ישופץ בעקבות תביעה של הזמר דוד ד'אור, שמחה נגד המשפט בסרט: "נעשה בו מעשה דוד ד'אור", שנאמר במשמעות "נסרס אותו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקרנת הגירסה המדובבת של הסרט "שרק 2" הופסקה היום (שני) וחודשה רק לאחר ששורה בדיבוב שונתה בהוראת בית המשפט המחוזי בתל אביב. המחלוקת התעוררה לאחר שהזמר דוד ד'אור הגיש אתמול בקשה לצו מניעה נגד הגירסה המקורית של הסרט בה הוזכר שמו בנסיבות לא מחמיאות.

משפט המריבה בגירסה באנגלית, "Let's Bobbit him", דובב בעברית כ"נעשה לו מעשה דוד ד'אור", משפט שהתייחס לקולו הדקיק של ד'אור. בסצינה בסרט, שרק והחמור שוקלים לסרס את החתול במגפיים שנשכר לחסל את שרק. ד'אור התנגד לשימוש בשמו במשמעות "נסרס אותו". בית המשפט הורה הבוקר להוריד את הגירסה המדובבת של הסרט מהמסכים, עד שיוחלף המשפט.

בעקבות בקשתו של ד'אור, נפגשו עורכי דינו עם עורכי הדין של מפיצי "סרטי נח", האחראים להפצת הסרט, והגיעו להסכמה לפיה הסרט יוחזר לבתי הקולנוע לאחר שהמשפט יוסר ממנו ויוחלף ב"ניקח חרב ונסרס אותו".

ג'ון בוביט, אליוט התייחס המשפט המקורי באנגלית בתפרסם בארצות הברית כשאשתו, לורנה בוביט כרתה את איבר מינו, לאחר שהוא התעלל בה במשך תקופה ארוכה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by