בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פצצת אטום אבודה בגרינלנד 
 
 
חדשות  נענע

אם אתם במקרה נמצאים בגרינלנד ולפתע מגלים פצצה ועליה המספר הסידורי 78252 - רצוי מאוד שתתרחקו מהאזור, כי יתכן שמדובר בפצצה גרעינית שאותה איבד הצבא האמריקני לפני כשלושים שנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא, לא מדובר בבדיחה או בסיפור אימה. סוכנות רויטרס מצטטת הבוקר (ראשון) את אחד העיתונים היומיים הגדולים בדנמרק המפרסם את הסיפור המחריד הבא בהרחבה.

על פי הדיווח, מסמכים סודיים שהגיעו לידי בכירים שעבדו בבסיס הצבא האמריקני בגרילנד, מראים כי למעלה משלושים שנה מצויה בקרבת הבסיס פצצה גרעינית שאיש עדיין לא מצא.
 
על פי הדיווח, בשנת 1968 התרסק מפציץ אמריקני מדגם B- 52 ובו ארבע פצצות גרעיניות בגרינלנד. הצבא האמריקני ביצע חיפושים נרחבים במשך כחצי שנה, ולבסוף דיווח לדנים כי הפצצות נמצאו והשטח נותר נקי וללא כל חשש.

אולם על פי המסמכים, פצצה מספר 78252 , אחת מארבעת הפצצות שנשא המפציץ, מעולם לא נמצאה, והיא עדיין נמצאת, ככל הנראה, אי שם בגרינלנד.

גרינלנד מהווה חלק מדנמרק, אולם נהנית משלטון עצמי בעשרים השנים האחרונות. פוליטיקאים בכירים בגרינלנד ובדנמרק מתנגדים להשתתפות גרינלנד בפרוייקט הטילים החדש האמריקני, והפרשה מתפוצצת זמן קצר לפני בואה של משלחת אמריקנית לאזור לדון בנושא.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by