בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובת תנובה: 'אין חשש לבריאות הציבור' 
 
 
חדשות נענע 

בתגובה לפרסום ב'ידיעות אחרונות' שחושף הפצת 21 טון גבינות פגומות טוענים בתנובה שגובשו דרכים למניעת השנות התקלה ובכל מקרה לא נשקפת לציבור כל סכנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת תנובה מגיבה לתחקיר שפורסם הבוקר (ראשון) ב"ידיעות אחרונות" בתוספת חוות דעת של מנהל היחידה למחלות זיהומיות בבית החולים תל השומר.

 
"חברת תנובה מנהלת מערך בקרת איכות פנימי הכולל יותר מ100 מומחים לתחומים שונים. מדי שנה מתבצעים בתנובה מבדקים של גורמים זרים והחברה זוכה לציונים גבוהים ומוצריה נרכשים ע"י לקוחות בינלאומיים".

"בחודש יוני השנה אירעה, במחלבת תל יוסף בעמק יזרעל, תקלה בה הועברה פקודת מחשב שאפשרה שחרור של כ21 טונות גבינה צהובה שעוכבה לשיווק עקב ספירת חיידקי קוליפורמים, מעל המותר, כחומר גלם לתעשייה ולפיצריות. מקור כל הגבינות המיוצרות בתנובה הוא בחלב שעבר פסטור להשמדת חיידקים".

"בעקבות התקלה שוחררו הגבינות ונשלחו לשיווק למפעלי התכה למאפיות ולפיצריות. התקלה אותרה ע"י מע` הבקרה הפנימית של תנובה ותוך 24 שעות הגיש איש צוות שמונה לעניין את מסקנותיו. הצוות חשף ליקוי משמעתי והעלה כי כל הכמות האמורה התחלקה בין 2 מפעלי תעשייה ו37 פיצריות, רובן בצפון הארץ. זיהוי הליקוי המשמעתי נחשף אחרי שנעשה שימוש בגבינות ולפיכך לא ניתן היה לאספן. חשוב לציין כי לא הגיעו לתנובה בתקופה האמורה שום תלונות על תקלות או בעיות במוצרים".

תשלובת החלב של תנובה קיימה סדרת דיונים בנושא שחרור הגבינות המעוכבות וגיבשה דרכים למניעת השנות מקרים דומים בעתיד. מכל האמור לעיל אין מדובר בחשש כלשהו לבריאות הציבור כפי שעולה מחוות הדעת של מומחי תזונה ורפואה", לשון תגובת תנובה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by