בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מובארק: הפלסטינים עשויים לדחות את הכרזת המדינה 
 
 
חדשות נענע 

נשיא מצרים העריך כי הפלסטינים ידחו את ההכרזה כדי להימנע מעימות עם ישראל. ערפאת ימשיך השבוע במסע ההסברה הבינלאומי לגיוס תמיכה בעמדותיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא מצרים, חוסני מובארק, אמר היום (ראשון) כי ייתכן שהפלסטינים יידחו את ההכרזה על הקמת מדינה עצמאית כדי להימנע מעימות עם ישראל. "איני יכול לקבוע כי ההצהרה על מדינה תדחה אך אני חושב שכך יהיה. אנו לא רוצים עימות בין שני הצדדים, אנו רוצים למצוא פתרון", אמר מובארק לכתבים.
 
כנשאל על מעמד ירושלים ענה מובארק כי "ירושלים היא אדמה ערבית ואף אחד לא יכול פשרות הנושא זה". בראיון שפורסם אתמול (שבת) אמר מובארק שפשרה בעניין ירושלים תוביל לאלימות בלתי מרוסנת במזרח התיכון.

יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, מתכנן לבקר ביפן, סין ואינדונזיה במהלך השבוע במסגרת מסעו לגיוס תמיכה בינלאומית להכרזה חד צדדית. הבוקר דיווח העיתון הערבי אל חיאת כי ערפאת יגיע לביקור בדמשק בשבועיים הקרובים. בשלשות השבועות האחרונים ביקר ערפאת ב-20 מדינות ברחבי העולם.

הבוקר אמר ממלא מקום שר החוץ, שלמה בן עמי, כי למרות מסע ההסברה הבינלאומי של ערפאת, הקהילה הבינלאומית לא תתמוך בצעדים חד צדדיים של הפלסטינים.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by