בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האיחוד האירופי: אנו עלולים להפסיק הסיוע לישראל 
 
 
חדשות נענע

שר החוץ ההולנדי, ברנרד בוט, אמר כי אם ישראל לא תשתף פעולה עם האיחוד, "צפויות לכך תוצאות". "על שרון להיות מוכן לרקוד מעט עם האיחוד האירופי", הוסיף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האיחוד האירופי הגיב היום (שני) להכרזות ישראל כי היא תתעלם מהכרעת בית הדין הבינלאומי בהאג בנוגע לתוואי גדר ההפרדה. שרי החוץ האירופים, שנפגשו בבריסל, קראו לישראל "לבחון בזהירות" את הכרעת בית הדין בהאג. שר החוץ ההולנדי, ברנרד בוט, אמר כי אם ישראל לא תשתף פעולה, "צפויות לכך תוצאות".

לדברי בוט, "צריך שניים לטנגו, ועל שרון להיות מוכן לרקוד מעט עם האיחוד האירופי". "אמרנו שתמיכתנו ועזרתנו לישראל בעניינים שונים צריכה ללכת יחד עם דיאלוג פוליטי", הוא הוסיף. "אם ישראל אינה מוכנה לדיאלוג בדרך משביעת רצון, על האיחוד האירופי לשקול את התוצאות לכך - אם כי עדיין לא ברור מה הן יהיו".

עם זאת, בוט נמנע מלגנות במפורש את ישראל בעקבות הפסיקה בהאג. לדבריו, אין מניעה שכבר מחר ישראל תחתום על הסכם שותפות במערכת לוויני הניווט "גלילאו", שהאיחוד מפתח: "החתימה תוכננה מזה זמן רב ואיני סבור כי ניתן לבטל אותה".

הממשלה תקפה את הכרעת בית הדין בהאג באופן חריף. ראש הממשלה, אריאל שרון, כינה את הפיגוע בתל אביב, בו נהרגה החיילת מעיין נעים, "הרצח הראשון בחסות חוות הדעת מהאג".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by