בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערכות בוול סטריט: תימשך החזרה למניות הכלכלה הישנה 
 
 
חדשות ביזנס פורטל

האנליסטים מעריכים כי יותר משקיעים יחזרו השבוע למניות התעשייה הישנה בשל רגישותן ומחירם הגבוה של מניות הכלכלה החדשה; מדד הנאסד"ק עבר עוד שבוע תנודתי, מדד הדאו ג'ונס את רף ה-11000

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדד המחירים לצרכן ונתונים כלכליים אחרים ישפיעו על מגמת המסחר השבוע בוול-סטריט בהמתנה להחלטת הפד על גובה הריבית ב-22 באוגוסט. אנליסטים בוול-סטריט מעריכים, כי השבוע לא תשתנה המגמה שהתאפיינה בשבוע החולף. מניות הטכנולוגיה עדיין רגישות ויקרות ביחס למניות התעשייה הישנה, מה שיביא משקיעים נוספים לחזור למניות אלה.
 
ביום שישי חצה מדד הדאו ג`ונס את רף ה-11000 נקודות בפעם הראשונה מאז ה-25 באפריל. מדד מניות התעשייה רשם עליות שערים ב-8 מ-9 ימי המסחר האחרונים ובסיכום שבועי הוא עלה ב-%.2.4.
 

שבוע תנודתי לנאסד"ק

מדד הנאסד``ק עבר עוד שבוע תנודתי בעקבות חשש המשקיעים מפגיעת ההאטה בכלכלה ברווחי חברות הטכנולוגיה. חשש זה העביר כסף ממניות הטכנולוגיה למניות התעשייה. בסיכום שבועי שמר המדד על יציבות ועלה ב-2 נקודות. זאת, למרות דו``חות רבעוניים טובים שפירסמו סיסקו ואפלייד מטריאלס.

מניות `הכלכלה הישנה` בעיקר הפיננסים והתרופות עדיין נחשבות זולות לפי חישוב של מחיר לרווח, לעומת מניות הטכנולוגיה שהפגינו רגישות לחדשות על האטה הכלכלה האמריקאית.

הנתונים הכלכליים שיתפרסמו השבוע ישמשו עדות נוספת לבחינת ההאטה בכלכלה ויעזרו למשקיעים לבסס את הערכתם באשר לגובה הריבית עליו יחליטו ראשי הפד בפגישתם ב-22 בחודש. נכון להיום מעריכים רוב האנליסטים על בסיס המצב במשק האמריקני, כי הפד לא יעלה את הריבית.
 
 

צפוייה עליה מזערית במדד המחירים לצרכן בארצות הברית

ביום רביעי יתפרסם מדד המחירים לצרכן לחודש יולי. המדד צפוי לעלות ב-%0.1 לעומת עליה של %0.6 ביוני. מלבד העלייה במחירי הנפט רמת האינפלציה בארה``ב צפויה להשאר יציבה.

עוד ביום רביעי יתפרסמו נתונים על התחלות בניה אשר גם הם צפויים להשאר ללא שינוי.

גל הדו``חות הרבעוניים מתקרב לקיצו והשבוע צפויים לפרסם מספר חברות קמעונאיות את תוצאותיהן, בהן הום-דיפו ו-J.C Penney.

בין חברות הטכנולוגיה, יפרסמו היולט-פאקרד ולייקוס את דו``חותיהן. היולט-פאקרד צפויה להרוויח 85 סנט למניה, לעומת 66 סנט ברבעון המקביל אשתקד. לייקוס צפויה לרשום רווח של 8 סנט למניה לעומת סנט אחד ברבעון במקביל ב-99.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by