בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חבט בכלב וקשר אותו עד שמת 

חבט בכלב וקשר אותו עד שמת

 
 
חדשות נענע

גופתו של כלב שנאוצר נמצאה אתמול בשוק של רחובות, לאחר שנקשר לעמוד למשך ששה ימים, והוכה. מאות חלפו על פני הכלב הגוסס ולא הושיטו יד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כלב מסוג שנאוצר מת אתמול (שני) בייסורים לאחר שספג מכות, ונקשר לעמוד מחוץ למחסן בשוק העירוני של רחובות במשך כמעט שבוע. פעילי עמותת "תנו לחיות לחיות" סיפרו כי אחד מבעלי המחסן מצא ביום רביעי את הכלב משוטט בשוק. הוא היכה את הכלב במקל, ולאחר מכן קשר אותו לעמוד וזנח אותו לגסוס.

לדבריהם, הם מצאו את הכלב מת כשהגיעו למקום. מאות אנשים חלפו על פני הכלב בשוק, ואיש לא הושיט לו עזרה. העובדים בשוק קראו לשירות הווטרינרי, מספרים הפעילים, רק בכדי לפנות את נבלת הכלב. אולם גם אז לא הגיע אף נציג מן העירייה.

דוברת תנועת "תנו לחיות לחיות", אתי אלטמן, אמרה ל-nrg: "אני הגשתי תלונה למשטרה, כי מי שפנו אלינו פחדו לעשות זאת. הם חששו להסתבך עם גורמים עבריינים. המשטרה נמצאת עכשיו בדרכה למקום כדי לאתר את בעלי המחסן ולחקור את האירוע. אני מקווה שהפושע שעשה את זה ייתפס ויועמד לדין".

עיריית רחובות מסרה כי המקרה לא ידוע לה. בעירייה טוענים שבמוקד העירוני לא נרשמה תלונה. "אם תלונה כזו אכן היתה מועברת, היא היתה מטופלת באופן מיידי על ידי המחלקה הווטרינרית", טענו בעירייה.

משטרת מרחב השפלה מצאה את גופת הכלב, ועליה סימנים של התעללות קשה. המשטרה מסרה כי זהות המתעלל ידועה, ומאמצים ניכרים מושקעים בלכידתו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by