בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פורסם קלסתרון האנס הסדרתי בחיפה 
 
 קלסתרון האנס (באדיבות המשטרה)   
 
חדשות נענע

האנס, שנודע בשם "אנס המדרגות", תקף שלוש נשים שונות בחודש האחרון. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בלכידתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה פרסמה היום (שלישי) את קלסתרונו המשוער של "אנס המדרגות" הסדרתי בחיפה. על פי החשד, האנס ביצע לאחרונה שלושה מעשי אונס. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור האנס, והיא פירסמה קריאה לנשים להיזהר במקומות חשוכים עד שהאנס יעצר.

חוקרי המשטרה העריכו כי האנס הוא גבר בגובה 1.60 עד 1.70 מטר. האיש מדבר במבטא רוסי כבד, ושיערו בלונדיני וקצוץ.

היום תיחקר שוב הנאנסת שהותקפה אתמול לפנות בוקר בחיפה. לדברי המשטרה, היא היחידה שיכולה לסיעע בזיהוי האנס, משום ששתי הנאנסות הקודמות לא ראו את פניו. הצעירה נמצאה אתמול במצב של הלם, והתקשתה לסייע בזיהוי האנס.

הפרשה התחילה לפני כחודש, כאשר בת 19 נאנסה בגרם מדרגות בשכונת הדר בחיפה. רק שבוע לאחר מכן, אישה נוספת, הפעם בת 39, נאנסה בגרם מדרגות בשכונת נווה שאנן בעיר. בשני המקרים הנשים נאנסו בגרם מדרגות חיצוני, ביום שבת, בסביבות השעה 4:00 בבוקר.

המשטרה ערכה פעילות מודיעין אינטנסיבית במהלך החודש האחרון. מארבים הוצבו באזורים בהם התבצעו מקרי האונס, ונערכה לפעולות סמויות וגלויות. חשדות השוטרים כי מדובר באנס סדרתי התחזקו אתמול נוכח אונס הצעירה סמוך למרכז הכרמל. נערה בת 17 נאנסה במקום, והאנס נמלט. הנערה נלקחה לבדיקה רפואית, אולם היא לא נזקקה לטיפול.

לדברי מפקד משטרת חיפה, ניצב משנה ניר מריאש, "בהחלט אפשר לדבר על החשד שאותו אדם ביצע את שלושת מעשי האונס הללו". "המשטרה הקימה צוות חקירה מיוחד, ויש לנו כוונה להגביר את הפעילות באזורים האלה ובאזורים אחרים. מעבר לזה אני ממליץ לנשים להימנע מלנוע לבדם בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הלילה המאוחרות, זאת כי בכל המקרים מדובר בנשים שהיו לבדן בשעות הלילה", הוסיף ניצב מריאש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by