בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ובקייטנה: כיצד עומדים בחקירות שב"כ? 
 
 נעם פדרמן ירצה מביתו (ערוץ 1)   
 
חדשות נענע

"מכינת הגבעות והמאחזים" של אנשי הימין הקיצוני נפתחת. במכינה ילמדו את כל הדרוש לקיצוני האקטיביסט. המארגנים: "הם יקבלו מאות פדרמנים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנשי הימין הקיצוני מארגנים "מכינה" בחודש אוגוסט, כך נמסר אתמול (שני). במכינה ילמדו איך עוקפים מחסומים, חוסמים צירים, חותכים גדרות, ואף כיצד עומדים בחקירות שב"כ. המכינה נקראת "מכינת הגבעות והמאחזים", והיא נערכת מדי שנה בשנים האחרונות.

המכינה מכונה "מכינת הגבעות והמאחזים", והיא תתקיים למשך שבוע בשומרון, אזור חברון ובגוש קטיף. השנה המכינה תנסה להכשיר את דור המנהיגים החדש לפעילות נגד פינוי מאחזים והתנחלויות. הנרשמים, בני 16 עד 20, יזכו להאזין להרצאותיהם של מיכאל בן-חורין, ברוך מרזל, איתמר בן-גביר ונועם פדרמן, הנתון במעצר בית לאחר ששוחרר לאחרונה ממעצר מנהלי. פדרמן ירצה מביתו על הדרכים לעמוד בחקירות השב"כ, ויחולקו חוברות הדרכה, שנכתבו על ידו, המפרטות כיצד להתמודד מול החוקרים.

"אנו מעריכים שבמערכת הביטחון יבקשו 'לנטרל' את מרזל, בן-גביר ופדרמן בתמורה, הם יקבלו מאות מרזלים, בן-גבירים ופדרמנים", אמרו המארגנים.

מאות כרוזים הופצו בשבועות האחרונים, המזמינים אנשים להשתתף במכינה. המארגנים טוענים כי עד עתה נרשמו כבר כ-150 צעירים מכל רחבי הארץ, חלקם מתנחלים. כמו כן, מתוכננים אף קורסים נפרדים לבנות, האמורות ליטול חלק אף הן במאבק נגד פינוי היישובים המתוכנן. לעת עתה, מתוכננים חמישה מחזורים, כאשר בכל מחזור ישתתפו 30 איש. עם זאת, ייתכן שמחזורים חדשים יתווספו, בהתאם להיענות הקהל.

עו"ד ברוך בן-יוסף עומד בראש המארגנים. בן-יוסף שכל את בנו יהודה לפני כשנה וחצי במעלה חבר, כאשר הוא נפגע בשוגג מירי חיילי צה"ל. "כשאני שומע את הנתונים על ההרשמה, אני מבין שלמדינת ישראל יש עתיד. התברכנו בנוער צעיר, חלוץ, מוסר נפש ומקדש שם שמיים. אני לא מקנא במי שיצטרך לעמוד מול הנוער הזה ולגרש אותו מביתו", אמר בן-יוסף.

מזכ"ל תנועת "שלום עכשיו", יריב אופנהיימר, אמר כי המכינה החדשה "מזכירה את קייטנות החמאס". לדבריו, "גם מנהיגי הימין הקיצוני אינם בוחלים בשום אמצעי על מנת להרעיל את הנוער בשנאה ובאלימות. פרסום קיומה של המכינה ממחיש את דרכו של הימין הקיצוני לאיים על הדמוקרטיה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by