בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרמטכ"ל: גם הפלסטינים רוצים להפסיק את הקסאמים 
 
 צה``ל יישב בבית חנון ככל שיידרש (רויטרס)   
 
חדשות נענע

יעלון טען כי תושבי בית חנון מפעילים לחץ על הרשות ועל ארגוני הטרור כדי למנוע את שיגור הטילים. מפקד הג'יהאד האיסלאמי בג'ני'ן נהרג מאש צה"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התושבים הפלסטיניים של בית חאנון ברצועת עזה מפעילים לחץ על גורמים ברשות הפלסטינית ובארגוני הטרור כדי להפסיק את ירי הקסאמים מן העיירה, כך אומר היום (שלישי) הרמטכ"ל, רב אלוף משה יעלון.

"הארץ" מדווח כי יעלון אמר את הדברים במהלך סיור ברצועה. יעלון הוסיף כי צה"ל יישאר באיזור שיגור הקסאמים ככל שיידרש כדי להפסיק את הירי. בתחילת החודש החל צה"ל בפעולת "מגן קדמי" בבית חנון, במטרה למנוע את ירי רקטות הקסאם לתחומי ישראל.

במסגרת המבצע הוקמו סוללות עפר בתוך העיירה, גדוד שריון התמקם בעיירה, על מנת לבצע תצפיות ולהשתלט על שטחים ברצועה. גורמים צבאיים טענו כי מדובר בשינוי דפוסי הפעילות של צה"ל ברצועה, ולא במבצע רחב-היקף אחד.
 

נהרג מפקד הג'יהאד האיסלאמי בג'נין

 
כוח מסתערבים של מג"ב הרג היום את מפקד הג'יהאד האיסלאמי בג'נין, נועיימן דחיימה. הכוח היה בפעילות מעצרים בעיר, כאשר נתקל בשתי מכוניות חשודות וקרא להן לעצור. אחת המכוניות ניסתה להימלט מהמקום. הכוח פתח באש והרג את המבוקש. פלסטיני נוסף נפצע ושלושה נעצרו לחקירה.

מבוקש פעיל תנזים חמוש באקדח נעצר היום במהלך פעילות מעצרים של כוח מיוחד ברמאללה. ברחבי הגדה המערבית נעצרו הלילה תשעה מבוקשים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by