בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
העבודה אישרה פתיחת מו"מ לממשלת אחדות 
 
 ``יש לדון בקווי היסוד``. פרס נואם בפני לשכת העבודה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

לשכת מפלגת העבודה אישרה ברוב גדול את ההצעה לפתוח בשיחות לקראת כניסה לממשלה. תוצאות המו"מ יובאו לאישור מרכז המפלגה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לשכת מפלגת העבודה אישרה הערב (שלישי) ברוב גדול פתיחת משא ומתן להקמת ממשלת אחדות. בנוסח ההחלטה נאמר כי תוצאות המשא ומתן יובאו לאישור מרכז המפלגה.

לשכת המפלגה הסמיכה את יושב ראש המפלגה, שמעון פרס, לפתוח במשא ומתן. הלשכה אישרה לפרס לנקוט בצעדים הנדרשים לקידום הקמת ממשלת האחדות, ולהקים צוות משא ומתן.

פרס הציג בפני חברי הלשכה בתל אביב את פרטי פגישתו אתמול עם ראש הממשלה, אריאל שרון. לדבריו של פרס, "אני לא אחראי לזה שהמשא ומתן יצליח, אבל אסור שהוא ייכשל בגללנו".

פרס הדגיש בפני חברי הלשכה כי בשיחה עם שרון לא עלתה סוגיית חלוקת התיקים. "לא ניהלתי משא ומתן, לא דיברנו על תיקים. קודם יש לדון בקווי היסוד, ויש להביא בחשבון שהמשא ומתן לא יביא אותנו ל-100 אחוז תוצאות, מכיוון שאנחנו רק 20 חברי כנסת", דברי פרס.
 

"שרון משתמש בעבודה"

 
חברי הכנסת איתן כבל, קולט אביטל ויולי תמיר, המתנגדים להצטרפות העבודה לממשלת אחדות, אמרו במהלך הדיון כי שרון משתמש בעבודה. פרס אמר בתגובה כי הוא "לא מתבייש שמשתמשים בי לעשות שלום. אסור למפלגת העבודה ללכת שבי אחר השאלה מה יגידו על הצטרפותה לממשלת אחדות, אלא לשאול אם אפשר לפנות את רצועת עזה בלי מפלגת העבודה".

חברי הכנסת תמיר, אביטל וכבל התכנסו לפני ישיבת הלשכה כדי לתכנן את המהלכים לטרפוד המשא ומתן לאחדות. בכינוס השתתפו עשרות חברי המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה. המתנגדים לאחדות מתכננים לשוחח עם כל חברי מרכז מפלגת העבודה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by