בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוצא להורג אחד הבולגרים שנחטפו בעיראק  
 
 הארגון הוציא קלטת המתעדת את ההוצאה להורג (אל-ג`זירה)   
 
חדשות נענע

נאמניו של א-זרקאווי הוציאו להורג את אחד משני נהגי המשאיות הבולגרים שנחטפו בעיראק. הארגון מאיים להוציא להורג גם את החטוף השני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נאמניו של אבו-מוסעב א-זרקאווי, המקושר לאל-קאעידה, הוציאו אמש (שלישי) להורג את אחד משני נהגי המשאיות הבולגרים שנחטפו בעיראק. כך מדווחת רשת הטלוויזיה אל-ג'זירה. על פי הדיווח, הארגון מאיים להוציא להורג גם את החטוף השני תוך 24 שעות.

הארגון הוציא קלטת המתעדת את ההוצאה להורג, אך אל-ג'זירה החליטה שלא לשדר את התמונות. עם זאת, הרשת שידרה קלטת בה נראים שלושה רעולי פנים, ולפניהם כורע החטוף הבולגרי כשעיניו מכוסות.

בולגריה אישרה באופן רישמי כי אחד משני אזרחיה שנחטפו בעיראק הוצא להורג. דובר הממשלה הבולגרית, דימיטר צונב, אמר כי הוא יכול לאשר את הדיווחים.

השניים נחטפו בשבוע שעבר על ידי מתנגדי המשטר בעיראק. בקלטת ששודרה לאחר חטיפתם הזהירו החוטפים כי הם יוצאו להורג אם ארצות הברית לא תשחרר אסירים עיראקים.

בתחילת השבוע הגיעו דיפלומטים בולגרים לעיראק כדי לבקש מאנשיו של א-זרקאווי לשחרר את שני החטופים. "אנו מפצירים בחוטפים לשחרר את האנשים הללו. הם בלתי פוליטיים והגיעו מהאזורים העניים ביותר בבולגריה. הם לקחו את העבודה הזו רק כי רצו לחיות", אמר אחד הדיפלומטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by