בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קריית שמונה: התבצר במפעל וירה באשתו ובנו  
 
 האיש היה חמוש ברובה M-16 (נענע)   
 
חדשות נענע

לפנות בוקר הגיע תושב העיר למפעל סימת, והתבצר עם בני ערובה. האיש ירה באשתו ובבנו שהגיעו למקום. בתום כשעתיים, השתלט עליו אחד העובדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יורם ניזרי, תושב קריית שמונה בן 40, הגיע לפנות בוקר (רביעי) למפעל סימת בעיר והתבצר בו עם בני ערובה. ניזרי היה חמוש ברובה מסוג M-16 ואיים שברשותו גם מטען חבלה. בתום כשעתיים וחצי של משא ומתן, אחד מעובדי המפעל השתלט על ניזרי ולקחת ממנו את נשקו.

הדרמה החלה בסביבות השעה 3:30 לפנות בוקר כשניזרי הגיע למפעל, ממנו פוטר לפני כחודש. הוא זימן למקום את אשתו בנפרד, בת 46, ואת בנם בן ה-16. כשהגיעו למקום, ניזרי ירה באשתו ובבן ופצע אותם קל. כוחות גדולים של המשטרה הגיעו למקום ופתחו עם המתבצר במשא ומתן.

בסמוך לשעה 5:00 שיחרר ניזרי שלושה מעובדי המפעל שסיפרו שהוא מעורער בנפשו וכי הוא מאיים להתאבד. במפעל נשארו שני בני ערובה. אחד מעובדי המפעל, משה נחמני, בן 40, הצליח לבסוף להשתלט על החוטף, לקח ממנו את נשקו, והוביל אותו לכניסה אל המפעל, שם הועבר לשוטרים. האיש נפצע קל והועבר לחקירה.

מפקד מרחב גליל במשטרה, תת ניצב דב לוצקי, אמר בסיום האירוע כי "מדובר באירוע חמור ביותר מבחינתו, שאין מילה אחרת להגדירו מלבד ניסיון לרצח וכך ננהל גם את החקירה". הוא הוסיף שברשותו של ניזרי לא נמצא מטען חבלה כפי שטען. ניזרי החזיק ברובה ה-M-16 במסגרת שירות מילואים. לפי הערכת המשטרה הרקע לאירוע היה סכסוך של האיש עם אשתו. נגד ניזרי הוגשו בעבר כ-10 תלונת על רקע אלימות במשפחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by