בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רפואה לעשירים: מנתח לב חשוד בקבלת שוחד 
 
 סמולינסקי דרש כסף עבור הניתוחים (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

פרופסור אדם סמולינסקי, מנתח לב בכיר בשיבא, חשוד כי דרש מחוליו עשרות אלפי שקלים תמורת ההסכמה לנתח אותם. לעיתים נתרם הכסף לקרן המחקרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרופסור אדם סמולינסקי, מנתח לב בכיר בבית החולים שיבא בתל השומר, נעצר הלילה (רביעי) בחשד לעבירות של שוחד, קבלת דבר במרמה והפרת אמונים. סמולינסקי חשוד כי דרש ממטופליו מאות אלפי שקלים בתמורה להסכמתו לנתח אותם.

סמולינסקי, בן 57, חשוד כי קיבל לידיו עשרות אלפי שקלים במזומן, בתוך מעטפות, ישירות מן החולים או באמצעות גורמים אחרים, בתמורה להסכמה לנתח אותם. המשטרה חושדת כי בהעברת כספי השוחד היו מעורבים לעיתים גם עובדי בית החולים. על פי החשד, במשך השנים קיבל סמולינסקי מאות אלפי שקלים.

כמו כן, על פי החשד, במקרים מסויימים החולים הוכרחו לתרום עשרות אלפי שקלים לקרן המחקרים של בית החולים, כדי שסמולינסקי יסכים לנתח אותם ואת יקיריהם. סמולינסקי יובא היום לבית המשפט, והמשטרה תבקש לשחרר אותו בערבות עצמית בסך 20 אלף שקל ובתנאי מעצר בית למשך שבעה ימים.

בראשית השנה הורשע מנתח הלב, ולדימיר יקירביץ', בהריגה, נטילת שוחד, גניבה וסחיטה באיומים. יקירביץ', מנהל מחלקה לשעבר בבית החולים "איכילוב" הורשע בהריגת שתי נשים, תשע עבירות של רשלנות וחמש עבירות של נטילת שוחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by