בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גלעד שרון לא ביזה את בית המשפט 
 
 מסר את המסמכים הראויים. גלעד שרון (ערוץ 2)   
 
חדשות נענע

בית משפט השלום בתל אביב קבע כי גלעד שרון מסר את כל המסמכים הראוים בפרשת סיריל קרן. עם זאת, גלעד שרון עשה הכל כדי להתחמק מאחריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גלעד שרון, בנו של ראש הממשלה, לא ביזה את בית המשפט בפרשת "סיריל קרן", כך החליט היום (רביעי) בית משפט השלום בתל אביב. בית המשפט קבע כי גלעד שרון מסר את כל המסמכים הנחוצים בפרשה, בהתאם לצו שהוציא בעניין בית המשפט העליון.

שופטת בית המשפט, דניאלה שיריזלי, קבעה כי שרון מסר את כל המסמכים שהיו ברשותו בנוגע לחברת צ'רינגטון, חברת בת של המיליארדר סיריל קרן, דרכה בוצעו לכאורה העברות הכספים. השופטת כתבה כי "מעובדת שליטת שרון בחברת 'צ'רינגטון', מתחייבת מאליה מסקנה בדבר נגישותו האפשרית לכל מסמכי החברה ולחשבונותיה, ומתחייבת בוודאי ידיעה לגבי עסקיה של החברה, זהות לקוחותיה, וטיב מקורות המימון שלה".

עם זאת, שיריזלי מתחה ביקורת על התנהלותו של שרון וקבעה כי "הבאתי לא מעט מתשובותיו של גלעד שרון בהליך הביקורת שקיימתי, כדי להמחיש עד כמה הכביד שרון על קיומה של ביקורת שיפוטית יעילה ופורייה, וכיצד הפריעו תשובותיו המתחמקות בעד בירור האפשרות לקיום הצו, בירור מידת שליטתו במסמכים ובירור כנות המאמצים שעשה במטרה להשיגם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by