בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשי הרשויות המקומיות בכנס חירום נגד משרד החינוך 

ראשי הרשויות המקומיות בכנס חירום נגד משרד החינוך

 
 
חדשות  נענע

מאיימים להשבית את פתיחת שנת הלימודים, בשל קיצוץ בתקציבי החינוך, ועל רקע ליקויי בטיחות בבתי הספר; מנכ"לית משרד החינוך: לא קיצצנו תקציבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשי הרשויות המקומיות יתכנסו אחר-הצהרים (שני) לדיון חירום, שבו ידונו בצעדים למאבק נגד משרד החינוך. אתמול איימו במרכז השלטון המקומי כי ישביתו את פתיחת שנת הלימודים, על רקע קיצוץ תקציבי החינוך לרשויות.
 
כמו כן מתלוננים ראשי הרשויות על בעיות בטיחות קשות בבתי הספר, ועל העדר תקציב, שיאפשר את המשך הפעלת המרפאות לטיפול שיניים בילדים.
 

פגישות ללא תוצאות עם משרדי האוצר והחינוך

בשלטון המקומי טענו אתמול (ראשון), שמשרד החינוך הקציב עשרים מליון שקל לטיפול במפגעים בטיחותיים, בעוד שדרושים לרשויות המקומיות ארבע מאות מיליון שקלים.

ההחלטה על קיום כנס החירום באה בעקבות פגישה בין ראשי מרכז השלטון המקומי, שר האוצר, ומנכ``לית משרד החינוך, אשר הסתיימה ללא תוצאות.
 
 

משרד החינוך: לא קיצצנו תקציבים

שלומית עמיחי, מנכ``לית משרד החינוך, אמרה כי היא מבינה את מצוקת השלטון המקומי, אולם לטענתה, הסיבה לכך לא נעוצה בקיצוץ תקציבי החינוך. לדבריה, המצוקה נובעת מהצטברות של שנים רבות.

ממשרד החינוך נמסר בתגובה כי לא היתה הפחתה בתקציב לרשויות ביחס לשנים עברו. בהודעת המשרד נאמר כי תיקון ליקויי הבטיחות הוא נושא הנמצא תחת אחריות הרשויות המקומיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by