בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מאסר עולם לאלי פימשטיין 
 
 יחוייב בתשלום כ-1.5 מ` ש` הוצאות החיפושים אחר הודיה (קמרה 2000)    
 
חדשות נענע

בית המשפט המחוזי הרשיע את פימשטיין ברצח בתו, הודיה קדם. מהחלטת השופטים: "לפנינו אדם המונע בכוח מחשבותיו המעווותות ופועל בקור רוח מזוויע"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלי פימשטיין שרצח את בתו התינוקת, הודיה קדם, נידון היום (חמישי) למאסר עולם. גזר דינו ניתן בבית המשפט המחוזי בירושלים. המדינה תובעת מפימשטיין להחזיר לה 1,425,000 שקל שהוציאה על החיפושים אחרי הודיה.

בפתיחת משפטו בחודש מארס הודה פימשטיין בעובדות וטען כי רצח את בתו "כדי לא לחזור לדיכאון". פרקליטו של פימשטיין, אמיר דהן, טען שהוא ביצע את הרצח כשהיה תחת השפעת התרופה נגד דיכאון "ציפרמיל" שנטל במסגרת טיפול פסיכיאטרי. התביעה טענה כי פימשטיין תכנן מראש את הרצח ולעדות הביאו את העובדה שפימשטיין חפר מראש קבר שהתאים למידותיה של בתו, הטביע אותה ולאחר מכן קבר אותה.

השופטים דחו את כיוון ההגנה וקבעו כי "אין לפנינו אדם שהונע בהשפעת חומר כימי, עד שלא יכול היה להימנע מעשיית המעשה. לפנינו אדם המונע בכוח מחשבותיו המעווותות, המגיע למסקנות שמבחינתו הן רציונליות, מתכנן היטב את המעשה ופועל בקור רוח מזוויע לאחר ביצוע הרצח ועד לגילוי הגופה".

פימשטיין הטביע את בתו בדצמבר 2002 בעת שהילדה שהתה בביתו בסוף שבוע. הודיה הייתה בת שנה ושבעה חודשים. לאחר הרצח נטל פימשטיין את גופתה של הילדה וקבר אותה בקבר שחפר מראש בחורשה. לאחר שהתברר שהילדה "נעדרת" פימשטיין השתתף בחיפושים שערכו כוחות הבטחון אחריה. רק לאחר מספר ימים הוא הודה במעשה. בחקירתו במשטרה אמר פימשטיין שהוא תכנן לרצוח את בתו כדי לפגוע באמה, רוני קדם וכי בתחילה הוא תכנן לרצוח גם את הודיה וגם את רוני בירייה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by