בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב - פתיחת הועידה הדמוקרטית  
 
 
חדשות נענע 

קלינטון ינאם הערב בפני צירי הועידה; גור יגיע לוועידה רק ביום רביעי, ולמחרת יישא את הנאום החשוב בחייו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הועידה הדמוקרטית תיפתח הערב (שני) בלוס אנג`לס, כשהזרקורים מופנים לנשיא קלינטון ולאשתו הילארי במקום למועמד המפלגה לנשיאות, אל גור.
 
גור מקווה בארבעת הימים הקרובים להשיג את המומנטום הנחוץ לו כדי לצמצם את הפער בסקרים מול המועמד הרפובליקני לנשיאות, ג`ורג` ו. בוש. רוב אירועי הוועידה עתידים להתמקד בגור ובהישגי הממשל בשמונה השנים האחרונותף זאת כדי להפיח רוח חיים במסע הבחירות שלו, העומד בצלה של שערוריית המין שהסתיימה בהאשמת הנשיא קלינטון בהתנהגות בלתי הולמת.
 
 

הזדמנות עבור הבוחרים להכיר אותי

גור לא יגיע היום לוועידה, כי אם ישהה במיזורי, המרוחקת למעלה מ- 1500 קילומטרים מלוס אנג`לס. גור יגיע לוועידה ביום רביעי וינצל את השהות ואת לוח הזמנים היחסית-לא-צפוף כדי להשחיז את הנאום החשוב בחייו, אותו יישא ביום חמישי בשיא הוועידה הדמוקרטית בפני 5500 צירים.

"אפרט לגבי קיצוצי מסים למעמד הבינוני, על בטחון חברתי ותוכנית פנסיה חדשה", אמר גור בראיונות לתחנות טלוויזיה מקומיות בקליבלנד אמש.

גור הודה שמטרתו היא להשתחרר מצלו של קלינטון, כדי לתת למצביעים להכיר אותו כמישהו אחר מלבד סגן הנשיא. "הוועידה תהיה הזדמנות עבורי להציג את עצמי בזכות מי שאני, לא כסגן נשיא העומד על הבמה מבלי לומר הרבה", הוא אמר בקליבלנד.
 

חברים מספרים על גור

ביום חמישי לפני נאומו של גור, חבריו הקרובים ומשפחתו יספרו על גור במה שמארגני הועידה מכנים "שיחה יחידה במינה". בין מליצי היושר: גיסו של גור, שותפו לחדר במעונות הסטודנטים, חבר מהשירות הצבא, סופר זוכה פרס פוליצר ועוד. בשיחה עם תומכי גור הם אמרו: "נדבר על המשפחה, על ההחלטה הקשה שהוא קיבל - ללכת לוויטנאם - ואיך בחזרה לטנסי, מאוכזב מהמלחמה ומהפוליטיקה, הוא החליט להילחם בחזרה, בשירות ציבורי, כשליח המשפחות העובדות".

קלינטון, שמוצנע במסע הבחירות של גור, עתיד לשאת היום את מה שכנראה יהיה הנאום הגדול האחרון בתקופת כהונתו, בו ככל הנראה ירעיף שבחים על גור וינסה למקד את תשומת לבו של הצופה בשגשוג הכלכלי בארצות הברית. קלינטון אינו צפוי להתייחס לפרשת מוניקה לווינסקי ולשערוריית עדות השקר שהובילה להאשמתו בהתנהגות בלתי הולמת, ואינו צפוי לתקוף את בוש ישירות. גם הילארי קלינטון צפויה לנאום היום בפני צירי הוועידה.

סקרים שפורסמו אמש מראים כי גור מפגר באחוזים בודדים אחר בוש. בוש הוביל עד כה בכל הסקרים הארציים מול גור, ובסקרים לאחר הועידה הרפובליקנית זינק הפער לאחוז דו-ספרתי. מאז בחירתו של ג`וזף ליברמן כסגנו מצמצם גור את הפער במירוץ.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by