בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נלכד המחבל שהתכוון לבצע פיגוע בשרון  
 
 כוחות צה``ל עצרו מבוקשים אתמול בשכם (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך הותר הערב לפרסום. עמו נלכד המתווך שהיה אמור להובילו לישראל. מטען החבלה פוצץ ליד שכם, ככל הנראה כדי שלא יתפס. המחבל בירושלים נמלט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות צה"ל, הימ"מ והשב"כ עצרו אתמול בכפר מסחה פעילי תנזים. אחד מהשניים תכנן לבצע את הפיגוע אתמול בשרון והשני אמור היה לשמש כמתווך שיובילו לתוך שטחי ישראל. כך הותר הערב (חמישי) לפרסום.

המחבל הוא אחמד עלי בושכאר, תושב שכם בן 17, והמתווך הוא רסאן פואזמה עלאווני, בן 24. הבוקר נעצר גם חליל עאדל, נהג משאית בן 39 משכם שהתכוון להסתיר את מטען החבלה במושב משאיתו ולהעבירו למחבל במסחה. המטען התפוצץ אתמול בכפר ערבי ליד שכם. במערכת הבטחון מעריכים שפעילי התנזים פוצצו אותו לאחר ששמעו על מעצרו של המחבל. מעצרם של המחבל והמתווך התאפשר אמש בעקבות מעצרו של רביח מונא, תושב שכם, שהיה אמור להלין את בושכאר בביתו לפני הפיגוע.

צה"ל והמשטרה העלו אמש את הכוננות בשרון והציבו מחסומי דרכים רבים בניסיון למנוע את כניסת המחבל לישראל. כביש 444 וכביש מספר 5 נסגרו לתנועה בשני הכיוונים.עומסי תנועה כבדים נרשמו בשרון. לקראת השעה 21:00, לאחר שנלכדו בושכאר ועלאווני, הופחתה הכוננות.

גם בירושלים הועלתה אמש הכוננות מחשש בעקבות התראות על כך שמחבל מתכוון לחדור לעיר. במערכת הבטחון מעריכים שהכוננות הגבוהה בעיר הרתיעה את המחבל והוא החליט שלא להוציא את הפיגוע לפועל אתמול. המחבל לא נתפס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by