בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קורבן אופנה 
 
 הרוצח לקח איתו לקבר את המניע. ורסצ`ה    
 
צמרת פרנט, חדשות נענע

לפני 7 שנים נרצח ג'יאני ורסאצ'ה, נסיך עולם האופנה בפתח אחוזותו במיאמי. ורסאצ'ה סיים את חייו המרהיבים עם כדור בראש באדיבותו של רוצח סדרתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרוצח הסדרתי אנדרו קונאנאן הוא האחראי לרצח ג'יאני ורסאצ'ה, הודיע מפקד משטרת מיאמי, ריצ'ארד ברטו.

ב-15 ליולי 1997 ירה למוות קונאנאן בן ה-27 במעצב האופנה האגדי ג'אני ורסאצ'ה, בפתח אחוזתו במיאמי ביץ'. קונאנאן התאבד שבוע לאחר מכן, מאות מטרים בלבד ממקום הרצח. ורסאצ'ה היה ככל הנראה הקורבן החמישי של קונאנאן.

המשטרה טענה כי קיבלה שני דיווחים לא מאושרים על כך שהרוצח והקורבן נפגשו בעבר, אך לא הצליחה להוכיח כי בין השניים התנהלה מערכת יחסים כלשהי. החוקרים לא הצליחו לבסס מניע לרצח, וקבעו כי מלבד ורסאצ'ה רק הרוצח ידע את האמת, והוא כמובן החליט לקחת אותה איתו לקבר. השמועות טענו כי הרצח היה על רקע הומוסקסואלי. שמועות שמעולם לו הוכחו באופן רשמי.

ורסאצ'ה נולד ב-1946 בעיר קלבריה בדרום איטליה. הוא החל את הקריירה שלו בגיל 25 כשעבר מעיר הולדתו לעיר האופנה מילנו. את השכלתו כחייט רכש מאימו שהיתה תופרת. בראשית דרכו התפרנס כמעצב שהשכיר את שירותיו לבתי אופנה. בשנת 1978 הציג לראשונה קולקציה תחת שמו.

הצלחתו המטאורית נבעה בעיקר משיתוף פעולה בינו לבין צלמי אופנה. הראשון שביניהם היה ריצ'ארד אבדון האמריקני שצילם את הקולקציה של המעצב ב-1975. בתחילת שנות ה-80 עדיין בתחילת דרכו, כבר כבש ורסאצ'ה את אירופה לאחר שקטף כמעט כל תואר אפשרי באותן שנים.

ורסאצ'ה שלח את ידו לא רק במסלולי האופנה אלא גם עיצב קולקציות למופעי בלט ואופרה. ב-1986 זכה לתערוכה שהציגה עשור לפעילותו במוזיאון הלאומי של שיקגו. מוזיאון אלברט וויקטוריה שבלונדון הקדים את שיקגו במעט כשהזמין את המעצב לנאום בפני קהל נלהב של סטודנטים.

בסוף שנות ה-80 הוכנסה אחותו של ורסצ'ה דונטלה לעסק המשגשג ומונתה לאחראית על עיצוב בגדי הנשים. אחרי מותו הצליחה להמשיך ולהוביל את בית ורסאצ'ה בדרכו של אחיה. ורסאצ'ה ידוע גם כיום כחביב השחקניות על השטיח האדום בטקס האוסקר, ונחשב לאחד ממעצבי העל המשעשעים, המוחצנים והתיאטרליים ביותר בהיסטוריית האופנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by