בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ומה אתם חושבים על חדשות נענע? 

ומה אתם חושבים על חדשות נענע?

 
 
מערכת חדשות נענע
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעם, לפני ש-ynet קרתה לרשת הישראלית, כל אתרי החדשות עבדו כך: היינו מאזינים לכל החדשות שבאמצעי התקשורת, מלקטים, מתמללים, מצליבים מקורות (גלי צה"ל וקול ישראל נטו אז לומר את ההיפך זה מזה) ומעלים לרשת תמונה מעודכנת של מה שקורה עכשיו - למי שפספס את המהדורה, למי שחייב להיות מעודכן כל רגע, או סתם למי שרוצה דווקא לקרוא את החדשות.

התחרות על לב הגולש היתה אז בין נטקינג, תפוז, וואלה, IOL, לבינינו.

ואז, באמצע שנת 2000, החליט מישהו שאתרי חדשות באינטרנט צריכים להיות עיתון איכותי לכל דבר. אתם, הגולשים, הסכמתם אתו. נטקינג הושמדו; תפוז הפכו אותנו לספקי החדשות שלהם; וואלה הגיעו לסידור דומה עם עיתון הארץ; IOL נבלעו בתוך וואלה.

ואנחנו - מול הכוחות העולים של ynet, מעריב אונליין (באמת קשה לזכור שהיה משהו לפני nrg) ואתר הארץ - ניסינו לתת את הדבר הישן והטוב, רק הרבה יותר טוב. להקיף את כל החדשות של כולם, כל הזמן; לחסוך לגולש את השיטוט בין האתרים המתחרים, ולהיות היחידים שנותנים את כל התמונה, את מה שחם בידיעות, במעריב, בערוץ 2, בסקיי ניוז ובסי.אן.אן גם יחד. בקיצור, נטשו אותנו.

התחלנו להבין שמה שיוצר עיתון הוא הסיפורים הבלעדיים. התחלנו לגלות שבזמן שהאתרים הגדולים מתבוססים בפוליטיקה ובעשרות תקריות הירי בשטחים, הם מפספסים לפעמים דברים שקורים מתחת לאף שלנו. גילינו שאחרים לא תמיד מרשים לעצמם להיות מספיק רגישים, מגרים, מדליקים, ולפעמים הם גם לא מספיק חריפים. גילינו שהדברים הנוראיים ביותר שקורים בארץ שלנו לא תמיד באים מהטרור הפלסטיני.

שמנו לב, פה בחדשות נענע, שיש דברים שהתקשורת מראה רק פן חלקי שלהם: בלי להעמיק, ובלי לתת לקורא הישראלי מושג של ממש עליהם ועל המורכבות שלהם. פוליטיקה פלסטינית, למשל, איכות הסביבה, או קריסת המערכת הציבורית.

הבנו שכשיש כל כך הרבה עיתונים, לפחות כמה מהם צריכים לכתוב גם על נושאים שנויים במחלוקת. אז ראיינו את טלי פחימה, שחיה שבועיים עם מבוקש בכיר והציעה להיות המגן האנושי שלו. וגם את איתמר בן-גביר, דובר תנועת "כך", ואפילו אחד ממנהיגי הג'יהאד האיסלמי. אתם גם צריכים לראות מה עשינו כשואנונו השתחרר.

ברשת עם כל כך הרבה אתרים, כל כך הרבה מידע, כל כך הרבה חדשות, אסור להתפשר על איכות ואמינות, אסור לפספס אף פרט, וצריך להוות אלטרנטיבה.

אנחנו בדרך הנכונה, לדעתכם? יש לכם עצה בשבילנו? מה חסר? עם מה כדאי להפסיק? מה דעתכם? תשאירו לנו תגובה. בשביל זה הן שם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by