בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מרתה סטיוארט נידונה ל-5 חודשי מאסר 
 
 סטיוארט על מדרגות בית המשפט לאחר הקראת גזר הדין (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מלכת ה"עשה זאת בעצמך" הסתבכה בתרמית מניות והורשעה בקשירת קשר לשיבוש הליכי משפט. "תזכרו את כל הדברים הטובים שעשיתי", אמרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט פדרלי בניו יורק גזר היום (שישי) על אשת העסקים האמריקנית מרתה סטיוארט חמישה חודשי מאסר וחמישה חודשי מעצר בית. כמו כן נגזר על סטיוארט, מלכת ה"עשה זאת בעצמך", תקופת מבחן של שנתיים. השופטת אף קבעה כי על סטיוארט לשלם קנס בסך 30 אלף דולר.

השופטת מרים גולדמן המליצה בגזר הדין כי סטיוארט תרצה את העונש בבית כלא עם אבטחה קלה במדינת קונטיקט, לא רחוק מביתה. "זהו יום מלא בושה", אמרה סטיוארט לאחר הקראת גזר הדין, "אני מבקשת שכאשר תשפטו אותי תזכרו את כל הדברים הטובים שעשיתי".

בחודש מרץ שעבר הורשעה סטיוארט בקשירת קשר לשיבוש הליכי משפט, עדות שקר והפרעה לסוכנות ממשלתית. סטיוארט מסרה הצהרות כוזבות לחוקרים פדרליים לגבי מכירה של מניות חברת אימקלון. סטיוארט מכרה את מניותיה בחברת הביוטכנולוגיה אימקלון, יום לפני שנודע כי תרופה נגד סרטן של החברה לא אושרה לשימוש. ידיעה זו הביאה לנפילת המניות, אך סטיוארט קצרה רווחים.

סטיוארט, בת 62, שולטת באימפריית תקשורת ובה מגזינים, הוצאת ספרים, תכניות טלוויזיה ומוצרים לבית. במשך שנים היא לימדה את האמריקנים איך "לחיות נכון" והיא נחשבה לסמל ומודל לחיים טובים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by