בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה: יתכן שבכירים בשינוי מעורבים בפרשת הקלטת 
 
 האם פוליטיקאים רצו לסיים את חייו הפוליטיים של פריצקי? (לעמ)   
 
חדשות נענע

המשטרה בודקת חשד, לפיו בכירים בשינוי עומדים מאחורי הדלפת הקלטות של פריצקי. בתוך כך דווח כי בכירים בשינוי ידעו על הכוונה לפרסם את הקלטות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כיוון חקירה חדש בפרשת פריצקי: המשטרה בודקת חשד, לפיו בכירים בשינוי מעורבים בפרשת הקלטת. במהלך הערעור על שחרור החוקר הפרטי מאיר פלבסקי טענה היום (שישי) המשטרה כי ייתכן ומאחורי הדלפת הקלטות עומדים גורמים במפלגת שינוי או "גורמים בעלי אינטרס כלכלי".

משינוי נמסר בתגובה: "לא ידוע לנו על כל הדלפה משום גורם בשינוי. אם יש למישהו טענות קונקרטיות שיביא אותן בפנינו".

בתוך כך דווח כי יושב ראש שינוי, יוסף לפיד, השר אברהם פורז, ובכיר נוסף במפלגת שינוי ידעו על תוכן הקלטות של השר לשעבר, יוסף פריצקי, לפני פרסומן בערוץ הראשון. על פי הדיווח, פורז ידע על תוכן הקלטות יומיים לפני הפרסום, ועדכן את לפיד כמה שעות לפני השידור.

פלבסקי שוחרר הבוקר, בהוראת בית משפט השלום בתל-אביב, ממעצר של לילה אחד. השופטת, זיוה הדסי-הרמן, הורתה לשחררו ללא כל תנאים מגבילים, זאת בניגוד לבקשת המשטרה. הדסי-הרמן אף מתחה ביקורת על המשטרה, ואמרה כי אין כל ראיות המצדיקות את המשך מעצרו של פלבסקי. לדבריה, גם אם המשטרה רוצה לדעת מי שלח אותו - אין זו עילה למעצר.

פלבסקי הודה בפני חוקריו כי העביר את קלטת "התמליל המפליל" של השר המודח, יוסף פריצקי לערוץ 1. לטענתו, מקור הקלטת נמצא אצל העיתונאי שלמה אברמוביץ', הנתון במעצר בחקירת הפרשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by