בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דוד תדמור: חשד לעבירות חמורות של בזק בתחום ה-ADSL 

דוד תדמור: חשד לעבירות חמורות של בזק בתחום ה-ADSL

 
 
חדשות נענע 

היום הודיע הממונה על ההגבלים העיסקיים ל"בזק" באופן רשמי על פתיחת חקירה נגדה, בחשד לניצול מעמדה כמונופול לרעה בהכנות להפעלת שירות ה-ADSL

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הממונה על ההגבלים העיסקיים, ד"ר דוד תדמור, פתח בחקירה פלילית רשמית כנגד "בזק" בחשד שהפרה בצורה חמורה את חוק ההגבלים העיסקיים - כך מפרסם הערב (שני) העיתון "גלובס".

במכתב ששלח תדמור למנכ"ל בזק, אילן בירן, הוא מעלה את החשש, שהחברה מנצלת את מעמדה כמונופול בהיבטים הבאים: הפיכת ספקי הגישה לשירות האמורים להיות עצמאיים למשווקים רשמיים מטעם "בזק", דרישת החברה מהספקים שלא לפעול מתוך ניגוד עניינים עימה, התניית שינוי מחירים מצידם באישור "בזק" וצעדים נוספים שמהווים לכאורה ניצול לרעה של כוחה של החברה.

תדמור דורש מ"בזק" התייחסות ראשונית למסמך עד ליום ראשון הקרוב בשעות הצהריים. הוא דורש להעביר לידיו כל הסכם, פרוטוקול או תרשומת של ישיבות דירקטוריון או ישיבות אחרות הקשורות ל-ADSL שנערכו בשנתיים האחרונות. בנוסף, דורש תדמור את רשימת הגופים החיצוניים איתם נערכו פגישות בנושא.

"בזק" העבירה בחזרה מכתב לתדמור, בו כתבה כי היא פועלת להעברת כל המידע והחומר כנדרש. לטענתה, כל שירות הADSL הוא בעצם ניסוי, ועל כן חששותיו של תדמור מרחיקות לכת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by