בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הודח מפקד המשטרה בעזה 
 
 עדיין מחייך. ראזי ג`באלי, לאחר שחרורו אתמול (רויטרס)   
 
כתב נענע בשטחים וחדשות נענע

ערפאת הדיח את ראזי ג'באלי, שנחטף אתמול, ומינה במקומו את גנרל סאעב אל אג'ז. כמו כן מינה ערפאת את קרובו, מוסא ערפאת, למפקד הבטחון הלאומי ברצועה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זמן קצר לאחר פגישתו עם ראש הממשלה הפלסטיני, אבו עלא, הדיח היום (שבת) יאסר ערפאת את מפקד המשטרה ברצועה, ראזי ג'באלי, ומינה במקומו את גנרל סאעב אל-אג'ז.

ראזי ג'באלי, המבוקש על ידי ישראל, נחטף אתמול על ידי חמושים פלסטינים למחנה הפליטים בורייג', ושוחרר כעבור שעתיים ללא פגע. החוטפים האשימו אותו בשחיתות ובמעשי אונס.

ערפאת מינה את בן דודו, מוסא ערפאת, לתפקיד "מפקד הבטחון הלאומי" ברצועה, וזאת בנוסף לתפקיד שמוסא ערפאת כבר מחזיק בו, של מפקד המודיעין הצבאי.

המינויים באו לאחר יום של חטיפות בעזה, ולאחר ישיבה סוערת של הממשלה הפלסטינית, בה הושמעו איומים בהתפטרות. ראש הממשלה אבו עלא סירב להגיב על הידיעה כי בכוונתו להתפטר. אמש התפטרו מפקד הביטחון המסכל הפלסטיני ברצועה, ראשיד אבו שבאכ, ומפקד המודיעין הצבאי הפלסטיני ברצועה, אמין אל הינדי, במחאה על מדיניות ערפאת. השניים מקורבים לדחלאן ולמצרים.

מקורות פלסטינים אומרים כי ערפאת איננו מעוניין בהתפטרות ממשלת אבו עלא, מחשש שיואשם בהפלת שני ראשי ממשלה ובפעולה למען שמירה על האינטרסים האישיים שלו, על חשבון האינטרסים הלאומיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by