בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אל-קאעידה: נתקוף את איטליה בנשק לא-קונוונציונאלי 
 
 
חדשות נענע

הארגון השאיר הודעה באתר איסלאמי כי הוא יבצע באיטליה פיגועים "כמו ב-11 בספטמבר" אם ראש ממשלת איטליה לא יפוטר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון אל קאעידה מאיים שאם איטליה לא תסיג את כוחותיה ועיראק, וראש הממשלה האיטלקי, סילביו ברלוסקוני, לא יפוטר, יבצע הארגון פיגועי טרור במדינה "כמו ב-11 בספטמבר". כך דווח היום (שבת) בעיתון קוריירה דלה סרה. הודעת האיום הופיעה באתר אינטרנט איסלאמי.

אנשי אל-קאעידה טוענים כי הם יתקפו את איטליה בנשק לא-קונוונציונלי. ההודעה נכתבה על ידי גדודי אבו חאפז אל-מסרי, הזרוע של אל-קאעידה באירופה. גדודי אבו חאפז אל-מסרי נטלו אחריות, בין השאר, לפיגועים במדריד שבהם נרצחו כ-200 בני אדם.

באתר האיסלאמי התפרסמה הבוקר גם הודעה נוספת, החתומה על ידי "גדודי חאלד איבן אל-ואליד, אל-קאעידה". בהודעה נאמר כי על האיטלקים להסיג את כוחותיהם מעיראק או ש"מכוניות התופת יהיו הפתרון".

"אנחנו נמצאים באיטליה. אף אחד מכם לא יוכל למצוא מקלט. לאחר שדחיתם את הצעתו של השייח אוסמה בין-לאדן, נעבור למעשים. בדמנו ובדמם של אלפי האיטלקים, נכתוב דף חדש בסיפורכם", נכתב בהודעה בשפה הערבית. "ברשותנו כלי נשק לא קונוונציונליים שיגרמו לאסון אדיר. את ההודעה הבאה שלנו - התוצאה - לא תראו באינטרנט, אלא בשטחכם".

הכוונה במלים "הצעת השלום" היא להודעתו של בין-לאדן, שהופצה ב-15 באפריל בערוצי הטלוויזיה אל-ג'זירה ואל-ערביה, הוא מציג שלום עם מדינות אירופה, אם הן יפסיקו לתקוף מוסלמים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by