בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון דחה את תנאי היסוד שהציב פרס 
 
 לא ינהל את המגעים החיפזון. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

צוותי הליכוד והעבודה יחלו היום במו"מ הקואליציוני. עדיין לא ברור מי יהיה בצוות המו"מ של העבודה. במקביל ינהל שרון מגעים עם ש"ס ויהדות התורה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, נועד הבוקר עם יו"ר מפלגת העבודה, שמעון פרס, כדי לדון עמו בסוגיות השנויות במחלוקת לקראת פתיחת המשא ומתן הרשמי על כניסת מפלגת העבודה לממשלת אחדות. שרון דחה את תנאי היסוד שהציב פרס לפני פתיחת המשא ומתן ואמר כי השיחות ייפתחו ללא כל תנאים מוקדמים.

צוותי הליכוד הועבדה ייפגשו הערב בכפר המכביה לראשונה, למו"מ שצפוי לארוך מספר שבועות. בראש צוות המשא ומתן של הליכוד יעבוד עו"ד יורם ראב"ד, וחבריו יהיו פרופ' יעקב נאמן, אייל ארד, עו"ד איתן הברמן ויו"ר הקואליציה, ח"כ גדעון סער. עדיין לא ברור מי יהיה בצוות המשא ומתן של העבודה.

דרישות מפלגת העבודה מתמקדות בנושא הכלכלי ובנושא המדיני-חברתי. כמו כן, העבודה תדרוש שינויים במועדי תוכנית ההתנתקות. בתחום החברתי צפויה העבודה לתבוע שינויים במדיניות הכלכלית ולצמצם את הפגיעה בשכבות החלשות.

כמו כן ינהל שרון משא ומתן קואליציוני עם ש"ס ויהדות התורה. משא ומתן זה מעורר זעם בקרב גורמים רבים במפלגת העבודה, משום שלטענתם, הליכוד לא מכיר בבכירות שיש למפלגת העבודה לעומת המפלגות החרדיות.

גם בתוך הליכוד מושמעת ביקורת על הקואליציה המתוכננת, המורכבת משינוי, הליכוד והעבודה. שר הפנים תקף אתמול את מפלגת הליכוד וקרא לה "גזענית" ו-"אנטי אשכנזית". לדבריו, בליכוד מעוניינים להכניס את ש"ס לממשלה, ולכן תוקפים את האשכנזים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by