בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עריפת ראשו של אמריקני מתועדת באינטרנט 
 
 עריפת ראש פומבית. פול ג`ונסון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

קטע וידיאו המנציח את עריפת ראשו של פול ג'ונסון ג'וניור הועלה לרשת. כותרת הקטע: קולו של הג'יהאד - הוציאו את הבוגדים מחצי האי הערבי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטע וידיאו שמנציח את עריפת ראשו של האמריקני, פול ג'ונסון ג'וניור, הועלה הלילה (ראשון) לאתר אינטרנט המזוהה עם קיצוניים מוסלמיים. הקטע עלה לאוויר שלושה ימים לאחר ששלטונות ארצות הברית הכריזו כי אפסו הסיכויים למצוא את גופתו של ג'ונסון.

בקלטת נראה אדם שראשו עטוף בתחבושות אדומות ולבנות, והוא בגבו למצלמה. ראשו של ג'ונסון נערף באמצעות סכין. קטע הוידיאו נמשך כשתי דקות והוא כולל תמונות של טנקים ובתים נהרסים בעיראק. כותרת הקטע היא "קולו של הג'יהאד - הוציאו את הבוגדים מחצי האי הערבי". קולו של הג'יהאד הוא שמו של מגזין אינטרנט שמוציא תא של אל קאעידה בערב הסעודית.

הודעה על עריפת ראשו של ג'ונסון נמסרה כבר באמצע חודש יוני. קבוצת טרוריסטים המקושרת לארגון אל קאעידה הודיעה ערפו את ראשו של ג'ונסון לאחר שפג תוקף האולטימטום שהציבו לשלטונות סעודיה וארצות הברית, וחבריהם הכלואים לא שוחררו.

ג'ונסון הועסק בחברת לוקהיד מרטין האמריקנית, ונחטף ב-12 ביוני בסעודיה. הוא שהה בסעודיה במסגרת עבודתו על מערכות נשק של מסוק האפאצ'י. הוא האזרח הזר הראשון שנחטף בגל החטיפות האחרון שהחל בסעודיה לפני יותר שנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by