בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בכנסת מנערים את האבק מהשד העדתי 
 
 ``זה דבר נורא שמעירים את השד העדתי``. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

"הליכוד היא מפלגה גזענית", אמר אתמול פורז. ש"ס: "פורז מזכיר את ואגנר". שרון: אני לא מבין איך אתם מעזים לשפוך עוד ועוד שמן למדורה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, אמר היום (ראשון) כי "זה דבר נורא שמבעירים את השד העדתי". שרון הגיב לדברי שר הפנים, אברהם פורז, שטען כי הליכוד הוא מפלגה "גזענית" ו"אנטי-אשכנזית".

שרון הוסיף ואמר כי דברי פורז הם "חוסר אחריות מדרגה ראשונה". "אני לא מבין איך אתם מעזים לשפוך עוד ועוד שמן למדורה, זו בערה, זו תופת. כנראה שאנשים שאין להם אחריות מרשים לעצמם לדבר כך", אמר שרון בישיבת הממשלה. פורז לא נסוג מעמדתו, ואמר לשרון בתגובה כי גם הוא נעלב כאשר "אומרים לי שאני צפוני".

ש"ס הגיבו אף הם לדברי פורז אתמול, ואמרו שהם "מצטערים על כך שמדינת ישראל נאלצת לספוג שר העושה שימוש ציני בפערים חברתיים לצרכים פוליטיים. חבל שבממשלה מכהן שר שקרוב יותר למלחין ואגנר מאשר למסורת ישראל". "פורז רוצה לראות ממשלת אחידות לבנה שבינה לבין הציבור יש קשר וירטואלי", הוסיפו בש"ס.

התבטאותו של פורז אתמול היתה תגובה לביקורת שנשמעה בליכוד נגד כינון ממשלה המורכבת משינוי, הליכוד והעבודה. "הדברים שנשמעים בחוגי הליכוד, כולל אצל סילבן שלום, דניאל בן לולו ומשה כחלון, הן התבטאויות שבאות בגלל שהם לא רוצים ממשלה חילונית. בתוך הליכוד יש שנאת אשכנזים, והמפלגה הזו החלה לאמץ קו אנטי-אשכנזי. אני רוצה להזהיר מפני התופעה הזאת", אמר אתמול פורז.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by