בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"הראיס נראה מתוח ועצבני" 
 
 אנרכיה ברשות? (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך מסרו מקורבים לערפאת, המפנים אצבע מאשימה כלפי מוחמד דחלאן. לדבריהם, דחלאן מקבל כסף מהסי.איי.איי, בכדי לערער את הרשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפקד המשטרה הימית הפלסטינית, זאקי אל ח'יה, הגיש היום (ראשון) את התפטרותו ליו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, כמחאה על האנרכיה במנגנוני הביטחון ברשות. לכתב נענע בשטחים נמסר כי בכירים בפת"ח שלחו לערפאת את התפטרותם הקולקטיבית, במחאה על המצב הקיים ועל המינויים שביצע ערפאת במנגנוני הביטחון ברצועה. בין הבכירים שהתפטרו: סמיר משהראווי, מזכ"ל הפת"ח ברצועה.

בלשכת ערפאת טוענים כי ערפאת עוקב אחר ההתפתחויות האחרונות. לדבריהם, "ערפאת נראה מתוח ועצבני". מקורבים לערפאת מנסים להאשים את דחלאן בשחיתות, ובשיתוף פעולה עם ישראל וארצות הברית בכדי להוביל לקריסת החלום הפלסטיני למדינה.

בלשכת ערפאת טוענים כי מאחורי ההתפתחויות האחרונות ברצועה עומדים אנשיו של מוחמד דחלאן. מקורבים לערפאת כינו את ההתפתחויות האחרונות "התמרדות", וטוענים שדחלאן מקבל הנחיות מהסי.איי.איי וישראל. לדבריהם, ארצות הברית וישראל מזרימים כספים לדחלאן, המשתמשים בהם בכדי לשחד בכירים בפת"ח, וללכדם מסביב לדחלאן וחבורתו.

בתוך כך דחה ערפאת היום בצהריים בשנית את התפטרותו של ראש הממשלה, אבו עלא. "אני דוחה לחלוטין את התפטרותך, ומחשיב זאת כאילו שמעולם לא ביקשתך להתפטר", אמר לו ערפאת. כך מסר לכתבים בראמללה השר הפלסטיני, סאיב עריקאת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by