בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מופז: ערפאת מנסה ליצור אשלייה של רפורמה 
 
 האירועים ברשות הם ``כיסאות מוזיקליים``. מופז (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שר הביטחון אמר את הדברים בישיבת הממשלה הבוקר. שרון: מה שקורה ברשות מוכיח שאין עם מי לדבר ברשות הפלסטינית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הביטחון, שאול מופז, אמר הבוקר (ראשון) בישיבת הממשלה כי "ערפאת מנסה ליצור אשלייה של רפורמה, אבל הוא לא מתכוון ליישם אותה". מופז אמר את הדברים בעקבות גל החטיפות ברצועת עזה, והאירועים האחרונים ברשות.

מופז אמר כי האירועים האחרונים ברשות אינם אלא "משחק כיסאות מוסיקליים עם הגווארדיה הישנה והמוכרת". "החוטפים רואים בחטיפות הזדמנות ללחוץ על ערפאת, אבל הוא ממשיך לשמור את הסמכויות בידיו", הוסיף מופז.

מופז הוסיף ואמר כי ישראל עומדת להתחיל בדיאלוג עם מצרים בנוגע להתנתקות. "הנושא הראשון שנעסוק בו הוא עניין ההברחות מסיני לנגב ולרפיח. הוועדה המשותפת תחל את דיוניה לקראת סוף החודש".

ראש הממשלה, אריאל שרון, התייחס אף הוא לאירועים האחרונים ברשות הפלסטינית. לדבריו, "מה שקורה ברשות מוכיח שכל הניסיונות המלאכותיים להתנהג כאילו יש עם מי לדבר ברשות הפלסטינית מונעים ממניעים אנושיים, ואינם מציאותיים". נשיא המדינה, משה קצב, קרא לערפאת להתפטר מתפקידו. לדבריו, ערפאת יעשה "שירות גדול לפלסטינים אם יפנה את הדרך לכוחות השפויים, שאיתם יש סיכוי להגיע להסדר". קצב הוסיף כי ישראל משתדלת לא להתערב בענייניה הפנימיים של הרשות הפלסטינית, "אך אי אפשר לעמוד מול האטימות הזאת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by