בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערכה: הורי אביבית גנון יועמדו לדין 
 
 הילדה ננשכה למוות על ידי כלב האמסטף המשפחתי (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

כך טענו גורמים המעורבים בחקירה. במשטרה טוענים כי לא צורפה לתיק המלצה להעמדתם לדין בגין גרימת מוות ברשלנות. ההחלטה הסופית - בידי הפרקליטות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים המעורבים בחקירת "תיק האמסטף" מעריכים היום (ראשון) כי כתב אישום יוגש נגד הוריה של אביבית גנון, שננשכה למוות על ידי כלב האמסטף המשפחתי לפני כחודש. המשטרה טוענת כי לתיק שהועבר לפרקליטות, לא צורפה כל המלצה להעמיד את השניים לדין בגין מוות ברשלנות, וההחלטה מוטלת על כתפי הפרקליטות.

בכירים במרחב, המעורבים בחקירה, מאמינים כי קיימות מספיק ראיות להגיש כתב אישום בחשד לגרימת מוות ברשלנות, כך דווח באתר nrg. העונש המירבי על עבירה זו הוא שלוש שנות מאסר. בפרקליטות עדיין לא קיבלו החלטה בנושא. בשבועות הקרובים צפויה להיערך ישיבה מסכמת, ויוחלט האם לסגור את התיק או להגיש כנגד ההורים כתב אישום.

לדברי גורם בכיר במרחב, המשטרה עיכבה את חקירת ההורים בשל "הצער הרב של המשפחה על מות הילדה, ומכיוון שלא היה קיים חשש לשיבוש ראיות". "כיבדנו את האבל של המשפחה ולאחר כשבועיים זימנו את ההורים לחקירה", הוסיף הבכיר.

הגורם המשפטי הוסיף ומסר לאתר כי אין קשר בין אבל ההורים לבין ההחלטה לחקור אותם בחשד לביצוע עבירה. לדבריו, "ייתכן שבית משפט בבואו להחליט לגבי העונש באם יוש כתב אישום יתחשב בזה, אבל במיוחד במקרה כזה, כאשר החשד לרשלנות מוטל על כתפי ההורים, האבל שלהם אינו מהווה שיקול בהחלטה האם להמליץ או לא על העמדה לדין".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by