בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המו"מ לאחדות נפתח: סמכות לדון בכל נושא 
 
 מה יהיה הרכב הממשלה הבאה? שרון ושריו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נציגי הליכוד והעבודה נועדו הערב. ח"כ איציק: "אפשר לסיים את המו"מ תוך שבועיים". שרון התחייב שהצוותים יהיו מוסמכים לדון בענייניים מדיניים וכלכליים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשא ומתן לקראת ממשלת אחדות נפתח הערב (ראשון) בכפר המכביה ברמת גן, שם נועדו לראשונה צוותי העבודה והליכוד. הצוותים דנו בתנאי הצטרפותה של סיעת העבודה לקואליציה. בתום הפגישה הודיעו הצוותים כי יקיימו משא ומתן אינטנסיבי. סבב שיחות נוסף יתקיים מחר בשעה 20:00.

חברת הכנסת דליה איציק אמרה לפני כניסתה לדיונים כי אסור שהמשא ומתן יימשך זמן רב. "אני מאמינה שאפשר עם רצון טוב לסיים אותו תוך שבועיים", אמרה איציק, "יש לנו כוונות רציניות ואנו באים עם הרבה רצון טוב".

עו"ד יורם ראב"ד, העומד בראש צוות השיחות של הליכוד, אמר בפתח השיחות כי לצוותים יש סמכות מלאה לדון בכל נושא. "אנחנו לא פוסלים אף מפלגה, וכולם מוזמנים", אמר ראב"ד והוסיף: "אני מקווה שהמשא ומתן יסתיים באופן מוצלח, מהר וברוח טובה. יש לנו מטרה משותפת - לקדם את ההתנתקות".

מוקדם יותר היום נפגש יושב ראש העבודה, חבר הכנסת שמעון פרס, עם בכירי מפלגתו. בפגישה הוחלט כי חבר הכנסת חיים רמון יעמוד בראש צוות המשא ומתן של העבודה. כמו כן יהיו חברים בצוות חברי הכנסת דליה איציק ובנימין בן אליעזר, עו"ד משה שחל והיועץ המשפטי של המפלגה, אלדד יניב.

מול צוות העבודה יעמוד צוות מטעם הליכוד שמינה ראש הממשלה. בראש הצוות עומד עו"ד ראב"ד. כמו כן חברים בצוות פרופסור יעקב נאמן, אייל ארד, עו"ד איתן הברמן וכן יושב ראש הקואליציה, חבר הכנסת גדעון סער.
 

מו"מ - ללא תנאים מוקדמים

 
שרון ופרס נפגשו הבוקר כדי לדון בסוגיות שנויות במחלוקת לקראת השיחות הערב. שרון התחייב בפני פרס כי צוותי המשא ומתן יהיו מוסמכים לדון בענייניים מדיניים וכלכליים.

בפגישתם דרש פרס כי במסגרת השיחות יהיו נציגי העבודה רשאים לדרוש שינויים בקווי היסוד של הממשלה הנוכחית. שרון לא נענה לדרישה זו וסרב להתחייב כי קווי היסוד של הממשלה ישונו. כמו כן הביע שרון הביע התנגדות לכך שהעבודה תקבע תנאים מוקדמים למשא המתן הקואליציוני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by