בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: מטפלות בנעמ"ת התעללו בפעוטות 

חשד: מטפלות בנעמ"ת התעללו בפעוטות

 
 
חדשות נענע

המשטרה חושדת כי שתי מטפלות במעון ברחובות התעללו בפעוטות בגילאי 1-3. על פי החשד, הן קראו לפעוטות בשמות גנאי, כמו "חזיר" ו"פרצוף תחת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה עיכבה אתמול (ראשון) לחקירה מטפלת במעון של נעמ"ת ברחובות, החשודה בהתעללות בפעוטות. המשטרה מנסה לאתר מטפלת נוספת, החשודה גם היא בהתעללות.

על פי החשד, שתי המטפלות התעללו בפעוטות, בגילאי שנה עד שלוש. במשטרה חושדים כי המטפלות לא נתנו לפעוטות מזון ושתייה, התנהגו אליהם באגרסיביות וקראו להם בשמות גנאי, כמו "אסתי המכוערת", "חזיר", "ראש גרוזיני" ו"פרצוף תחת".

כמו כן חושדת המשטרה כי המטפלות נהגו להחזיק את הילדים בכוח במיטה, כדי שלא יקומו. כאשר ילד הגיע לגן עם כינים, המטפלת סירבה לגעת בו, וקראה לעברו: "מלוכלך, תעוף ממני מסריח".
 

בנעמ"ת ממתינים לתוצאות החקירה

 
החקירה החלה ביום רביעי שעבר, כשנציגה של נעמ"ת התלוננה במשטרה על חשד לאלימות במעון. ביום חמישי הגיעה למשטרה אימו של אחד הפעוטות וסיפרה כי היא חושדת כי בנה חשוף להתעללות פיזית ומילולית מצד שתי המטפלות.

דוברת נעמ"ת, כרמל איתן, מסרה בתגובה כי אם יימצא שמטפלות המעון אכן התעללו בפעוטות, ימוצה עימן הדין. לדבריה, "בנעמ"ת ממתינים לתוצאות החקירה המשטרתית ובינתיים שתי המטפלות שנגדן הוגשה תלונה הושעו מעבודתן. לא נעביר אירוע כזה על סדר היום".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by