בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות המו"מ: העבודה הגישה הצעת אי אמון בממשלה 
 
 
חדשות נענע

היום יעלו לדיון שש הצעות אי אמון של האופוזיציה. מרבית הצעות אי האמון הן בנוגע למשבר הכלכלי. ח"כ יולי תמיר: "שרון צריך לדעת שאנחנו לא בכיס שלו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכנסת תצביע היום (שני) על שש הצעות אי אמון בממשלה שהגישו סיעות האופוזיציה. מפלגת העבודה הגישה אף היא הצעת אי אמון, למרות פתיחת המשא ומתן עם הליכוד על הצטרפות לקואליציה.

הצעות אי האמון הוגשו על רקע המשבר הכלכלי-חברתי בנוגע לעובדי המועצות הדתיות והרשויות המקומיות, הגידול בממדי העוני בישראל, ומדיניות ישראל בהר הבית. לפי ההערכות הממשלה תשרוד את הצעות אי האמון והתוצאות יהיו דומות לתוצאות משבוע שעבר. עם זאת, יתכן כי לראשונה יהיה להצבעה רוב, אך לא רוב של 61 חברי כנסת הדרוש להפלת ממשלה.

ח"כ יולי תמיר אמרה היום בנוגע להצעת אי האמון של מפלגת העבודה כי "שרון צריך לדעת שאנחנו לא בכיס שלו, ובלי קשר לעובדה שאני מתנגדת להצטרפות העבודה לממשלה, אין מקום להסיר את האי אמון".

יו"ר העבודה, ח"כ דליה איציק, אמרה היום: "שרון לא מצרף אותנו בגלל אהבה אלא משום שהוא יודע שהוא צריך אותנו לצדו בהכרעות החשובות על תכנית ההתנתקות". "לשרון אין רוב בכנסת להתנתקות בלי מפלגת העבודה", הוסיפה איציק.

בתוך כך, הממשלה העלתה היום הצעה להקדים את פגרת הקיץ של הכנסת לשבוע הבא. זאת, מתוך חשש לכשלונות נוספים בהצעות אי אמון. גרומים בכנסת אומרים שגם בכירי העבודה תומכים במהלך הקדמת הפגרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by