בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נסראללה מאיים לנקום בישראל 
 
 ``ישראל עומדת מאחורי ההתנקשות`` (רויטרס)   
 
חדשות נענע

לדבריו, ישראל עומדת מאחורי ההתנקשות הבוקר בבכיר החיזבאללה בביירות. זאת על אף שארגון סוני קיצוני קיבל אחריות. פיקוד הצפון העלה את הכוננות בגבול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חסן נסראללה, מנהיג החיזבאללה, אומר היום (שני) כי ישראל עומדת מאחורי התנקשות בבכיר הארגון, ראלב עוואלי, בביירות. נסראללה אמר כי עוואלי היה חבר בקבוצה שתמכה בשנים האחרונות במאבק הפלסטיני נגד ישראל. "הוא קדוש של ירושלים, של מסגד אל-אקצה, במאבק נגד הפרויקט הציוני", אמר נסראללה בהלוייתו של עוואלי, והבטיח "לקצץ את ידיו של מי שהרג אותו".

גורמים נוספים בחיזבאללה האשימו היום את ישראל בהתנקשות ואיימו בנקמה, זאת על אף שארגון סוני קיצוני בשם "חיילי דמשק" קיבל אחריות להתנקשות. פיקוד הצפון העלה את הכוננות בגבול לבנון בעקבות איומי החיזבאללה. בפיקוד הצפון אמרו שהחיזבאללה ינצל את ההתנקשות כסיבה לפגוע בישראל, דבר שהארגון מנסה לבצע זמן רב.

עוואלי, בן 40, נהרג הבוקר מפיצוץ במכוניתו בפרברים הדרומיים של ביירות. דובר החיזבאללה מסר שהפיצוץ אירע שעה שעוואלי נכנס למכוניתו. בכירים בחזבאללה מסרו שעוואלי הוביל בעבר כמה התקפות נגד צה"ל בדרום לבנון. בשנת 1982 הוא נלכד על-ידי ישראל ונכלא בלבנון למשך 18 חודשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by