בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה"טיפול האלטרנטיבי" הפך לאונס 

ה"טיפול האלטרנטיבי" הפך לאונס

 
 
חדשות נענע

גבר בן 68 מרמת גן נעצר אתמול בחשד לאונס. האיש הזמין בת 22 לדירה בפתח תקווה, שם החדיר אבנים לגופה ואנס אותה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גבר בן 68 מרמת גן נעצר אתמול (ראשון) בחשד לאונס. על פי החשד, האיש התחזה למטפל אלטרנטיבי, ואנס צעירה בת 22 ואשה בת 45. במשטרה חושדים כי יתכן שנשים נוספות נאנסו על ידו.

הפרשה נחשפה בדרך מקרה. בת ה-22 סיפרה לאחיה על ה"טיפולים" שהיא מקבלת מאדם מבוגר ברמת גן. היא סיפרה כי המטפל נוגע בה במקומות שונים בגופה, ונגע בה אף באיבר מינה. האח שיכנע את אחותו להגיש תלונה במשטרה. האחות קיבלה את עצתו, והגיעה למשטרת פתח תקווה. שם היא סיפרה לחוקרים כי היא הכירה את האנס במקום עבודתה, אליו היה מגיע לעתים כדי לקבל שירות. בין השניים התפתחה שיחה, והיא סיפרה לו כי היא סובלת מבעיות שונות ומדיכאון.

האיש הציג את עצמו כמטפל אלטרנטיבי, והציע לרפא אותה. הצעירה סיפרה כי הטיפולים הראשונים התרחשו בתוך רכב במקומות שונים בגוש דן. הגבר עיסה את הצעירה במהלך הטיפולים, ונגע במקומות שונים בגופה. לאחר מכן הטיפולים עברו לדירה בפתח תקווה, השייכת לידידה של החשוד. ה"טיפולים" בדירה, לדבריה, כללו החדרת אבנים לגופה, ואונס. הצעירה סיפרה כי היא עברה את הטיפולים במשך שש פגישות, ולא הבינה שהיא למעשה נאנסת.

ה"מטפל" נעצר, והודה כי נפגש עם הצעירה ו"עיסה את גופה". החוקרים איתרו גם את ידידתו בת ה-45, שבדירתה התבצעו מעשי האונס. האישה טענה כי החשוד ביצע מעשים דומים גם בה. לדבריה, היא לא התלוננה על המעשים מחשש שהדבר יוודע לבעלה ומשפחתה. האישה עדיין חוששת להגיש תלונה רשמית, והחוקרים מנסים לשכנע אותה לעשות כן.

החשוד סובל ממחלת לב. הוא נלקח לאשפוז בבית החולים בלינסון בפתח תקווה לאחר שלא חש בטוב. בשל מצבו הבריאותי וגילו הוא ישוחרר בתנאים מגבילים בתום החקירה, ויוגש כתב אישום נגדו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by