בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עקב רצח השופט: נדחו השיחות הקואליציוניות  
 
 מליאת הכנסת דחתה 6 הצעות אי אמון   
 
חדשות נענע

סבב השיחות בין הליכוד והעבודה נדחה עקב רצח השופט המחוזי עדי אזר. הכנסת אישרה: אילן שילגי מונה לשר המדע, מודי זנדברג לשר התשתיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סבב השיחות הקואליציוניות בין הליכוד והעבודה שהיה אמור להתקיים הערב (שני) נדחה עקב רצח השופט עדי אזר. יושב ראש הצוות מטעם הליכוד, עו"ד יורם ראב"ד, החליט על ביטול השיוחות ועדכן את חברת הכנסת דליה איציק, שעומדת בראש הצוות מטעם העבודה.

הכנסת אישרה את מינויו של חבר הכנסת אילן שלגי לתפקיד שר המדע והטכנולוגיה. מינוי של שלגי אושר ברוב של 56 תומכים מול 51 מתנגדים. חבר הכנסת מודי זנדברג מונה לתפקיד שר התשתיות, ויחליף את השר המודח, יוסף פריצקי. מינוי של זנדברג אושר ברוב של 55 תומכים מול 52 מתנגדים.

בתוך כך דחתה הכנסת שש הצעות אי אמון בממשלה, שהגישו סיעות האופוזיציה. מפלגת העבודה הגישה אף היא הצעת אי אמון, למרות פתיחת המשא ומתן עם הליכוד על הצטרפות לקואליציה.

הצעת אי האמון של סיעת העבודה נדחתה בהפרש של שלושה קולות. 56 חברי כנסת הצביעו מגד ההחלטה ו-53 התביעו בעד. הצעות אי האמון של ש"ס ויהדות התורה ושל סיעת יח"ד נדחו, כל אחת, ברוב של 56 מתנגדים מול 54 תומכים.

ההצעה של סיעת בל"ד נדחתה ברוב של 56 מתנגדים מול 48 תומכים. הצעת אי האמון של סיעת רע"מ נדחתה ברוב של 63 חברי כנסת מתנגדים לעומת 11 תומכים.הצעת אי האמון שהגישה סיעת עם אחד נדחתה ברוב של 56 חברי כנסת מתנגדים לעומת 55 תומכים.

ח"כ יולי תמיר אמרה היום בנוגע להצעת אי האמון של מפלגת העבודה כי "שרון צריך לדעת שאנחנו לא בכיס שלו, ובלי קשר לעובדה שאני מתנגדת להצטרפות העבודה לממשלה, אין מקום להסיר את האי אמון".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by