בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השופט עדי אזר - תחנות חיים 
 
 ``כולנו כואבים את הירצחו של חברנו``. הודעתו של השופט ברק (אתר הרשות השופטת)   
 
חדשות נענע

נולד בישראל בשנת 55'. סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים באונ' ת"א ואת לימודי הדוקטורט באונ' בר אילן. היה מועמד ודאי למינוי קבע לביהמ"ש המחוזי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השופט עדי אזר נורה הערב (שני) למוות בפתח ביתו ברמת-השרון. אזר כיהן כרשם בית המשפט המחוזי בתל-אביב. אזר נולד בישראל בשנת 1955. הוא סיים את לימודיו בבית הספר תיכון עירוני א' בתל-אביב בשנת 1973. בגיל 25 סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים באוניברסיטת תל-אביב וכעבור שנה הוסמך כעורך דין.

בשנות ה-80 כיהן עזר כעורך דין בשוק הפרטי, תחילה כשכיר ולאחר מכן כעצמאי. במקביל עבד אזר כעוזר הוראה באוניברסיטת תל אביב.

בשנת 1992 מונה אז"ר לשופט בבית משפט השלום בתל אביב. מאפריל 1999 עד מרץ 2000 כיהן כשופט בפועל בבית המשפט המחוזי בתל אביב. בספטמבר 2002 מונה לכהונת רשם בבית המשפט המחוזי בתל אביב. בשנת 1998 הוא סיים בהצטיינות את לימודי הדוקטורט במשפטים באוניברסיטת בר אילן.

בשנתיים האחרונות כיהן אזר כרשם בית המשפט המחוזי בתל-אביב וכשופט בפועל בבית המשפט המחוזי. כמו כן שימש כחבר בסגל האקדמי של המרכז הבינתחומי בהרצליה.

לאחר ההודעה על מותו של אז"ר סיפרו רבים כי היה שופט מוערך מאוד, וכי היה מועמד ודאי לכהונה בבית המשפט המחוזי. בין התומכים בהענקת מינוי קבוע לשופט אזר היה נשיא בית המשפט העליון, השופט אהרון ברק. עם זאת, המינוי של אזר עוכב משיקולי "פוליטיקה פנימית".
 

"כל שופטי ישראל מביעים זעזוע כבד"

בהודעה שנמסרה הערב בשמו של השופט ברק נכתב: "נשיא בית המשפט העליון ומנהל בתי המשפט מבקשים להביע תנחומים וצער לבני משפחתו של השופט אזר. כולנו מרכינים ראש וכואבים את הירצחו של חברנו, מהמצטיינים שבין השופטים. מערכת בתי המשפט סומכת על רשויות האכיפה כי יעשו כל שביכולתם לפענח את הפשע הנורא".

מנציגות השופטים נמסר בתגובה: "נציגות השופטים הארצית וכל שופטי ישראל מביעים זעזוע כבד והלם על הירצחו של עמיתינו, השופט ד"ר עדי אזר, מבכירי השופטים ומטובי השופטים במדינת ישראל. כל 520 שופטי ישראל ואזרחי המדינה כולה באבל כבד על מות השופט ומצפים שחקירת המשטרה תגלה במהירות וביעילות את המבצע השפל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by